Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Pamiętaj, aby kliknąć w link potwierdzający zapis, który otrzymasz od nas w mailu. W innym przypadku nie będziemy mogli wysyłać Ci maili!
 
 
 
Talizman anielskiego uzdrowienia - wersja na komputer i komórkę 24

Na Waszą prośbę przesyłamy pliki w wersji na komputer i komórkę, ufamy że wspomogą Wasze działania!

Wersja na pulpit komputera - dostępna tutaj.

Wersja na telefony komórkowe - dostępna tutaj.

Pamiętajcie, że najsilniej należy pracować z załączoną pieczęcią w czasie 9:00 - 9:20 (rano).

 


Pieczęć nie ma charakteru sprzedażowego, nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych. 
Pieczęć jest autorskim projektem Cedrowe Wzgórza. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Komentarze do wpisu (24)

14 marca 2020

Dziękuję

15 marca 2020

Niechaj pieczęć ochroni mnie przed chorobą

15 marca 2020

Dziękuję

16 marca 2020

Niechaj pieczęć chroni noich bliskich i mnie przed zarazą

16 marca 2020

Niechaj pieczęć chroni noich bliskich i mnie przed zarazą

17 marca 2020

Dziękuję :-)

23 marca 2020

Dziękuję.

23 marca 2020

Dziękuję.

27 marca 2020

Dziękuję po trzykroć dziękuję ❤️

4 kwietnia 2020

Dziekije

12 maja 2020

Czy ktoś doświadczony mógłby podpowiedzieć jak najlepiej postępować z talizmanem? Wizualizować go? nosić w portfelu? Z góry dziękuję za podpowiedzi

12 maja 2020

@Joanna Tutaj masz talizman w wersji do druku: https://www.cedrowewzgorza.pl/talizman-uzdrawiania Mieliśmy na FB live o tym, polecamy po prostu wpisac w prostokąt w podstawie (poniżej) trójkata (puste pole) imiona i nazwiska osób które chcesz chronić. Rytuał obejmował umieszczenie szklanki czystej wody, kromki chleba i świecy na (w okolicy) "krzyżyków" na obwodzie, ale wystarczy że będziesz palić świece na środku prosząc o opiekę. Świece jak i kadzidła to ofiary i wzmocnienie działań :-)

14 maja 2020

Cudowna pieczęć, wiedza i praca. Skorzystam! Dziękuję, ślę wdzięczność i nakarmię kolejny raz dzikie Zwierzęta w 'Waszym Imieniu'. Kłaniam się, stała klientka :)♡

30 czerwca 2020

Dziękuję. moja "Góra" mnie przywiodła do was dziś. zobaczyłam pieczęć i już wiedziałam, że jest dla mnie ;) pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego pięknego po 3kroć .

13 lipca 2020

Dziękuję

31 lipca 2020

Dziękuję super że się dzielicie

16 sierpnia 2020

Dziękuję bardzo, ufam że nie zaszkodzi użytkownikowi,

27 sierpnia 2020

Przypadkiem weszłam w zakładkę i ściągnęłam na pulpit. Talizman energetyczny bardzo. Piękny. Magiczny. Niech mnie chroni i uzdrawia. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam, ściskam i życzę zdrówka.

8 września 2020

Dziękuję serdecznie.

2 listopada 2020

Można mieć na wyświetlaczu telefonu cały czas ?

8 grudnia 2020

Chciałam się tylko upewnić, szukałam znaczenia "NIHIL MALI COPIAT ME" i chyba w słowie COPIAT jest błąd. Powinno być CAPIAT. Mam nadzieję, że ta mała różnica nie zmienia mocy talizmanu. Dziękuję.

18 grudnia 2020

@Magdo, dziękujemy za czujność ;) Wiem o dylemacie z tym słowem :) natomiast bazowałem na Tarocie Magów - J. W. Suligi - który troche dłużej siedzi w temacie. W swojej książce pisze (o giermku mieczy): "...osłonił się tarczą (...) na której (...) wypisał słowa: nihil mali copiat me. Rysunek ów stanowi fragment amuletu chroniącego przed złem." (J. W. Suliga, Tarot Magów, wydanie z roku 2006, strona 214) Suliga jest antropologiem, etnografem, byłym dyrektorem Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie. Mogę tylko przypuszczać, że przytoczony amulet miał taki zapis, jak podaje autor. Niestety przez 30 lat nie trafiłem na żadne dane o amulecie. Natomiast mam zaufanie dla autora. PS. Jeśli słowo funkcjonuje w zmienianej formie od lat, nawet choćby w kultowej talii tarota, będzie oddziaływało mimo błędu :) Mam nadzieję, że udało mi uargumentować decyzję użycia takiej pisowni. (tutaj udało mi się znaleźć tę kartę: https://klubtarota.files.wordpress.com/2014/04/dsc00006.jpg )

18 grudnia 2020

@Agnes - zakładamy, że tak. Natomiast dobrze rzeczy "magiczne" używać co jakiś czas lub zmieniać, aby nie za bardzo przywyknąć do określonych "energii".

24 lutego 2022

dziękuje

 

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl