Perfumy Magiczne z Cedrowych Wzgórz

Odkryj głębię magicznych zapachów, które transformują i energetyzują przestrzeń

W Cedrowych Wzgórzach specjalizujemy się w tworzeniu unikalnych perfum magicznych, które służą nie tylko jako wyjątkowe aromaty, ale przede wszystkim jako potężne narzędzia do energetyzowania, oczyszczania i ładowania przestrzeni. Nasza kolekcja obejmuje perfumy stworzone z myślą o prawdziwych koneserach sztuki magicznej, wykorzystujące starożytne, nowoczesne receptury i naturalne olejki eteryczne.

Ekskluzywne Kompozycje Perfum Magicznych

  1. Aqua di Florida i Chińskie Czyścidło (Chinese Wash): Te tradycyjne płyny zostały przekształcone w formy perfum, służące do oczyszczania przestrzeni i przyciągania pozytywnej energii. Ich działanie jest głęboko zakorzenione w praktykach oczyszczających stosowanych przez szamanów oraz w hoodoo.

  2. Wezwanie Czterech oraz Boskie Źródło: Te kabalistyczne perfumy zostały stworzone z myślą o czterech Archaniołach, oraz dziesięciu sefirotach Drzewa Życia. „Wezwanie Czterech” skupia się na energiach Gabriela, Michaela, Uriela i Rafaela, natomiast „Boskie Źródło” jest dedykowane wszystkim dziesięciu sefirotom, wzbogacając i harmonizując różne aspekty życia użytkownika.

  3. Perfumy Archaniołów: Każde z perfum jest dedykowany jednemu z czterech Archaniołów, pomagając w nawiązaniu głębszej relacji z ich energetycznymi właściwościami oraz wspierając w konkretnych życiowych wyzwaniach.

  4. Płynne Kadzidła Abramelina – starofrancuskie i staroniemieckie: Te wyjątkowe płynne kadzidła są rekonstrukcjami starożytnych receptur opisanych w znanym grymuarze magicznym. Starofrancuskie i staroniemieckie wersje kadzidła Abramelina są używane w ceremoniach o wysokim stopniu skomplikowania, gdzie wymagane jest precyzyjne oczyszczenie przestrzeni oraz silne energetyczne wsparcie. Zostały one stworzone, aby pomagać w najbardziej zaawansowanych rytuałach magicznych, dostarczając potężnego wsparcia w pracy z intencjami i duchowymi praktykami. Cenione przez praktykujących za ich głęboką moc i historię, są niezastąpione w każdej kolekcji miłośnika magii.

  5. Sezonowe  perfumy i kompozycje z kamieniami szlachetnymi: Oferujemy również małe serie specjalistycznych perfum i perfumy łączone z energią kamieni szlachetnych. Te holistyczne perfumy są szczególnie cenione za swoją zdolność do wzmacniania intencji i energetyzowania osobistych przedmiotów oraz przestrzeni.

Zastosowanie Naszych Perfum Magicznych

Nasze perfumy są przeznaczone do zastosowań magicznych i rytualnych, służąc do oczyszczania, energetyzowania oraz podnoszenia wibracji. Idealnie nadają się do użytku w domu, biurze, sklepie, podczas rytuałów, medytacji czy jako sposób na energetyczne wzmocnienie codziennego otoczenia. Zalecamy ich stosowanie do namaszczania przedmiotów, jako dodatek do rytuałów oczyszczających oraz w celu stworzenia świętej przestrzeni wokół siebie.

Odkryj moc magicznych perfum z Cedrowych Wzgórz

Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji perfum magicznych, które łączą tradycyjną wiedzę z nowoczesnym podejściem do magii. Każdy produkt z naszej oferty jest stworzony przez nas ręcznie od podstaw z najwyższej jakości składników, zapewniając nie tylko niezwykłe doznania zapachowe, ale również skuteczne wsparcie w Twoich praktykach magicznych.

Perfumy magiczne

Hoyt's - perfumy magiczne Hoyt's - perfumy magiczne
Cena:

140,00 zł

szt.
zobacz więcej
CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2022
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

Korona sukcesu - Triada - Edycja 2022
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Łamacz zaklęć - Triada - Edycja 2022
Łamacz zaklęć - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2022
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Przyjdź do mnie - Triada - Edycja 2022
Przyjdź do mnie - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Pisak z atramentem ze smoczej krwi
Pisak z atramentem ze smoczej krwi

100,00 zł

szt.
Komplet mini świec do szybkich rytuałów
Komplet mini świec do szybkich rytuałów

29,00 zł

szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl