Magiczne mieszanki zapachów wpływające na nasz nastrój,
energetykę i otoczenie.

Kolejna odsłona magii zapachu, która fascynuje nas od dziecka!

Mając jakieś 11-12 lat podjąłem się próby zachowania zapachu z kwiatów, które uwodziły mnie swoim aromatem. Na pierwszy "ogień" poszły róże, fiołki, jaśminowiec i oczywiście wiciokrzew z maciejką ;-)
Wtedy nawet nie podejrzewałem, że wiele lat później będę tworzyć zapachy nie tylko dla przyjemności i uchwycenia ulotnej magii kwiatów, ale zgłębię magię zapachu od strony okultystycznej, tradycyjnej i wibracyjnej.
Gdy w Cedrowych Wzgórzach pokusiliśmy się parę lat temu aby stworzyć pierwszy "zapach", postanowiliśmy odtworzyć ponad 100-letni przepis na Wodę Florydę - amerykański odpowiednik europejskiej Wody Kolońskiej. Wraz z nią powstały perfumy VanVan.
Entuzjazm z jakim przyjęliście nasze zapachy dał nam wiele motywacji, pozwolił rozwijać się i zdobywać kolejne rzadkie składniki.
Mimo, że buteleczka ewoluowała już kilkukrotnie - zapach (prawie) niezmienny pozostaje od lat. Jedynie co jakiś czas doskonalimy recepturę, zmieniając ją nieznacznie.
Perfumy z rodziny Hoodoo były pierwszymi perfumami w cedrowym sklepie. Potem przyszła pora na kabalistyczne zapachy - Wezwanie Czterech, przywołuje Archanioły, strażników stron świata i żywioły, a Boskie Źródło (zwane wciąż przez nas Drzewem Sefirotów) pomaga nawiązać kontakt ze wszechświatem pełnym boskich Posłańców - Aniołów i Archaniołów (niektórzy wciąż pamiętają mgiełki archanielskie, jakie tworzyliśmy kilka lat temu).
Powstała też mieszanka w hołdzie 3 świętym drzewom - 3 kultur - 3 kontynentów - Sandałowiec, Cedr i Palo Santo, czyli 3 Driady.
Przyszła wreszcie kolej (2019 r) na czakralne mgiełki (zawartość olejków poniżej 2%, w naszych perfumach ilość olejków waha się pomiędzy 10 a 25 %). To niezwykle połączenie olejków z wibracyjnymi ekstraktami z kryształów, kwiatów, minerałów, esencji Dr. Bacha wytwarzanymi wg jego oryginalnych wskazówek.
To nie tylko "zapachowa mgiełka". Produkt ten "wibruje" częstotliwościami naszych subtelnych ciał energetycznych. Tutaj już kończy się działanie magiczne i aromaterapeutyczne, a odnajdujemy dodatkowe plany energetyczne wpływające na naszą dusze i emocje. To dodatkowy "pęk kluczy" do wykorzystania w codziennym życiu, aby otworzyć drzwi swoich pragnień i marzeń.
Ostatnio także odkryliśmy indyjskie perfumy w buteleczkach z ręcznie dmuchanego szkła. To wyjątkowe odkrycie, gdyż blisko 30 lat temu, jako początkujący mag - używałem jednego z tych zapachów do ważnych rytuałów. Nie mogłem się spodziewać, że moje marzenie o tworzeniu magicznych olejków kiedyś się ziści :D
Ziściło się i jesteś jego Częścią :-)
Dziękuję Ci za to!
Buteleczka wciąż stoi na półce w moim rodzinny domu. Już ma stłuczoną szyjkę ale na dnie zostały dwie krople mocno zwietrzałego zapachu (w końcu dwadzieścia-parę lat robi swoje). Gdy jednak uniesie się szklaną zatyczkę i zachłyśnie zapachem - wracają wszystkie wspomnienia, każdego sabatu, esbatu, czaru jaki wykonałem mając naście lat...to kotwice psychiczne, które pozostają z każdym magiem, tak jak jego narzędzia...teraz już wiem, jak ważny jest zapach w rytuale!
W tym roku także stworzyliśmy perfumy w kremie, iście magiczną "Maść Czarownic". Tutaj zawartość olejków sięga blisko 50% (!) dlatego używaj tylko w małych ilościach. Powstały pionierskie 4 Żywioły - Ziemia (do załatwienia spraw materialnych, bezpieczeństwa i magii obfitości), Woda (do załatwienia spraw emocjonalnych, miłości, relacji i związków), Ogień (do załatwienia spraw opieszałości, braku energii, a także seksu i motywacji), oraz Powietrze (do załatwienia spraw komunikacji międzyludzkich, komunikowania się z różnymi energiami, reklamy, handlu, dla tych co pracują głosem).
Wciąż rozwijamy się i szukamy nowych pomysłów, przepisów i zapachów.


Zatem zapraszamy do naszego pachnącego cedrem, różą i tuberozą działu :-)

Gabriel

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Kronika Świateł 2020 - dodruk wiosenny
Kronika Świateł 2020 - dodruk wiosenny
195,00 zł
szt.
MALACH - Posłaniec - dodruk
MALACH - Posłaniec - dodruk
87,00 zł
szt.
Świece cerkiewne
Świece cerkiewne
7,20 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl