Ręcznie wykonywane z naturalnego wosku świece magiczne do rytuałów.

Świece do rytuałów i szeroko pojętej magii wykonujemy od 30 lat!
Przez ten czas wypracowaliśmy własne techniki ich tworzenia, barwienia, odlewania, maczania i mieszania ze składnikami. Wszystko po to, aby dobrze służyły nam w rytuałach i czynieniu…
Teraz dzielimy się tą pasją z Tobą w postaci świec dostępnych w naszym sklepie. Początkowo tworzyliśmy je tylko dla siebie i bliskich Czarownic, teraz te produkty są dostępne także dla innych.

Czym są świece rytualne, magiczne, triady, maczane i inne?

Proces tworzenia naszych świec zaczyna się od ich zaprojektowania. Planujemy najlepszy energetycznie i fizycznie materiał, formę, barwy, dodatki, zaklęcia, sposób mieszania i odlewania. Potem testujemy wynik. Jesteśmy surowym jury – jeśli coś nie spełnia naszych oczekiwać w 100% nigdy nie trafia na sklep.

Wybierając nasze świece masz pewność, że zostały one wykonane w całości przez „osoby magiczne”. Nie zlecamy wykonywania naszych świec innym (wyjątkiem są jedynie świece cerkiewne, ale ten fakt podkreślamy pod tym produktem), nawet osoby z zewnątrz nie przebywają w pracowni podczas tworzenia.
Pod pojęciem „osoby magiczne” kryją się dwie postacie, my – Gabriel i Adrian, chociaż ludzie nazywają nas szamanami, magami, czarownikami - sami raczej się nie szufladkujemy - jednak jest to miłe, bo oddaje zaufanie naszych Klientów do nas.
Oboje od dzieciństwa zajmujemy się magią, starymi księgami, poszukiwaniami i badaniami świata ezoterycznego. Mimo, że każdy z nas posiada własną ścieżkę, od kilkunastu lat kroczymy jedną, zwaną Cedrowe Wzgórza, tworząc coraz lepsze produkty. Naszym założeniem, od samego początku, jest jakość materiałów, klasyka wykonania i piękna forma. Tworząc nasze świece (podobnie jak wszystkie inne narzędzia magiczne) dbamy o dobrą atmosferę w pracowni, a także o odpowiedni czas taki jak, np., fazy Księżyca czy święta magiczne – ponieważ wierzymy, że wszystko to ma wpływ na jakość produktu – od etycznego pozyskania składników, poprzez ręce które tworzą i emocje jakie temu towarzyszą, czas, miejsce, aż po zapakowanie i gdy trafiają w Twoje ręce.

Gabriel i Adrian

Mainstream czyli główny nurt (ezoteryczny) jest czymś, od czego trzymamy się lekko z boku, bo magia nigdy nie była mainstreamowa! Magia potrafi się bronić - nie obnaża swoich tajemnic wszystkim, chociaż wszystko co potrzebne jest aby ją zrozumieć mamy przed oczyma, pod stopami i wokół nas - nas po prostu nauczono od dziecka patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć, czuć i zadawać nieskończone pytania, aby ciągle poszukiwać i stawać się lepszymi - takie też są nasze produkty - wciąż rozwijają się razem z nami. Dlatego znajdziesz tutaj rzeczy niedostępne w innych miejscach, bo nie wyprzedzisz kogoś idąc jego śladami.

świece

Świeca ołtarzowa z pentagramem Świeca ołtarzowa z pentagramem
Cena:

34,50 zł

szt.
zobacz więcej
Czaszka - świeca rytualna Czaszka - świeca rytualna
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Anielskie karty wróżebne Anielskie karty wróżebne
Cena:

180,00 zł

zobacz więcej
Świece cerkiewne Świece cerkiewne
Cena:

7,90 zł

szt.
zobacz więcej
Wybrane dla Ciebie
Ruta - ochrona przed zazdrością w finansach
Ruta - ochrona przed zazdrością w finansach

60,00 zł

szt.
Mandragora - błogosławieństwo finansowe domu
Mandragora - błogosławieństwo finansowe domu

60,00 zł

szt.
Otwarte Drogi - Triada - Edycja 2022
Otwarte Drogi - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2022
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.
Ogień miłości - Triada - Edycja 2022
Ogień miłości - Triada - Edycja 2022

24,99 zł

szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl