O nas

Dziedziną szeroko pojętej "magii" zajmujemy się od 30 lat, choć tak na prawdę od dziecka wpajano nam szacunek do Natury i wiedzę "nieoficjalną" o prawach jakie w Niej istnieją i jakie Ją napędzają.

Wieloletnie działania społeczne, umiłowanie prawdy, zgłębianie wiedzy połączone z potrzebą dzielenia się nią, oraz staranne wykształcenie w dziedzinie sztuki i psychotroniki zaowocowało produktami jakie Wam przedstawiamy.

Na każdym etapie tworzenia bazujemy na oryginalnych przepisach odnajdywanych zarówno w magii ludowej, jak i pracach uznanych autorytetów w tej dziedzinie. Każdy element to kreatywna, przemyślana, opierająca się na doświadczeniu i wiedzy idea, zamknięta w przyjaznym i estetycznym opakowaniu.

WSZYSTKIE  produkty są projektowane i wykonywane przez nas ręcznie z naturalnych składników, często sprowadzanych z różnych miejsc świata.

Chociaż urodziliśmy się z magią, to oficjalne początki naszych działań wskazujemy na około 30 lat temu...

Od ponad 25 lat tworzymy magiczne przedmioty i receptury, a od 9 lat prowadzimy Pracownie Sztuki Ezoterycznej i sklep Cedrowe Wzgórza.

Pracownie tworzą dwie osoby Gabriel i Adrian. Naszym głównym materiałem do pracy są zioła, kamienie, żywice, drewno, olejki eteryczne i różnego rodzaju woski.

Z tych materiałów powstają głównie świece magiczne i rytualne, kadzidła, talizmany i amulety oraz różne akcesoria pomocne na różne aspekty życia. Od ściągania uroków i klątw po przyciąganie miłości, pieniędzy, dobrobytu, pozytywnie zdanych egzaminów, wygranych spraw sądowych, po kupno domu, zgodę w rodzinie, rozwój i szeroko pojętą duchowość.

Na przestrzeni lat wydaliśmy kilka książek o tematyce runicznej, anielskiej, wysokiej magii, talizmanach i amuletach, oraz rytualistce niskiej magii i hoodoo.

Samodzielnie hodujemy zioła w przydomowym ogrodzie, pozyskujemy wodę ze źródeł i magicznych miejsc, zbieramy dary natury po lasach, łąkach, górach i plażach, z których powstaje duża część asortymentu Cedrowych Wzgórz.

Rzeczy, których nie można wyhodować lub zebrać w naszej pięknej okolicy Jury Krakowsko-Częstochowskiej – sprowadzamy z różnych zakątków świata, zawsze dbając o to, by materiały były pozyskiwane w zgodzie z naturą i lokalną społecznością, gdyż takie produkty – jak wierzymy – mają dobrą energię.

Większość rzeczy obecnych w naszym sklepie jest przygotowanych indywidualnie dla każdej kupującej osoby, a świece są odlewane pod konkretne zamówienia.

Podczas odlewania autorskich świec dbamy o każdy detal, od wyboru odpowiedniego materiału po czas i atmosferę, w jakiej przygotowane są produkty. Każdy etap – od projektu do pakowania wysyłki – robimy osobiście, dlatego naszych produktów nie znajdziesz w innych sklepach. Dbamy bowiem o to, by mieć kontrolę w każdym momencie nad naszymi dziełami, abyśmy mogli służyć nie tylko produktami, ale i rzetelną wiedzą i poradami w sposobie użytkowania i działania naszych magicznych wytworów.

Prawie 10 lat kontaktu z Klientami, tysięcy rozmów, kilku tysięcy różnych produktów w naszej historii powoduje, że staliśmy się najbardziej płodną w produkty firmą na polskim rynku. Starając się wciąż doskonalić stare i dostarczać nowe produkty.

Poszukiwania przepisów rozpoczynaliśmy od rozmów ze starszyzną z wiosek, starając się zrozumieć techniki i systemy magicznego zaklinania rzeczywistości. Jednocześnie poszerzaliśmy własną wiedzę o zrozumienie okultyzmu islandzkiego i magii hoodoo, potem przyszła pora na rozwikływanie treści starych ksiąg, badanie pradawnych alfabetów, studiowanie dawnych talizmanów i tworzenie zgodnie z zasadami – nowych.

Zarówno magia chrześcijańska, czy kabalistyka, jak i rytuały afrykańskie, islandzkie, a nawet indiańskie są w zakresie naszych zainteresowań. Szukamy pomostów je łączących, systematyzujemy wiedzę i łączymy ze zdobyczami współczesnej nauki.

Dzięki doskonałemu kontaktowi z naszymi Klientami możemy analizować sposoby działania rytuałów i naszych produktów u poszczególnych osób, co daje nam możliwość badania skuteczności dostarczanych magicznych artefaktów i doskonalenia ich.

W wolnych chwilach poszukujemy nowych wierzeń, tematów, które warto rozwinąć, receptur jakie można odzyskać. A źródłem informacji do tworzenia nowych artefaktów są zarówno stare przekazy ludowe, jak i Biblia czy wnioski powstałe w wyniku dokonanych odkryć.

Ze względu na tak szerokie zainteresowania i trudność w zdobyciu niektórych składników, często produkty, które pojawiają się u nas są okazjonalne i cieszą się ogromną popularnością.

W stałej ofercie mamy aktualnie świece anielskie, Orisha, triady, świece wykonywane XV-wieczną metodą maczania, talizmany, akcesoria do magii hoodoo i zioła oraz olejki magiczne.

Jesteśmy praktykami, dlatego sami korzystamy z oferowanych produktów w naszej codziennej pracy magicznej.

 

Gabriel

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl