Za mną...chłopcze! - Magiczny pył rytualny

Dostępność: brak towaru
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Za mną...chłopcze - to staromodna mieszanka skierowana na uwodzenie mężczyzn w poszukiwaniu "tego jedynego". Gdy mieszanka "Ogień Miłości" kierowana jest często do już istniejącego związku lub tworzonej relacji - tak "Za mną chłopcze" jest związane z przyciągnięciem tej określonej osoby do siebie i stworzenie pola dla realizacji celu jakim jest związek. Można oprószyć ołtarz, na którym będziemy palić świece związkowe, można rozsypać na ziemi idąc na spotkanie lub do miejsca, gdzie można kogoś poznać, a wychodząc stąpać butami po proszku...opcji jest wiele, jednak wszystkie odwołują się do wprowadzenia magicznego pyłu do przestrzeni, gdzie możemy poznać potencjalnego partnera.

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
"Mój ukochany jest dla mnie jak pachnący woreczek mirry spoczywający w nocy między moimi piersiami. Mój ukochany jest dla mnie jak kiść henny pośród winnic En-Gedi"


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl