Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Kronika świateł online - starter - abonament kwartalny

Plan subskrypcji STARTER.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

UWAGA: Prosimy nie zamawiać planów abonamentowych wraz z innymi produktami do wysyłki! 

WAŻNE! Aby móc korzystać ze strony www.kronikaswiatel.pl należy stworzyć konto logując się przez Facebook, Google lub e-mail.
Po zalogowaniu proszę wybrać chat umieszczony w dolnym, prawym rogu, wybrać "nowy czat" i z listy użytkowników wybrać Gabriel Piernikarz. W rozmowie prywatnej proszę podać kod dostępu który otrzymasz w mailu. Proszę więc zadbać, by maile z adresów info@cedrowewzgorza.pl sklep@cedrowewzgorza.pl i kronika@cedrowewzgorza.pl nie trafiały do folderu "spam".
Kod dostępu otrzymasz w wiadomości e-mail w ciągu 24h od wpłynięcia płatności na nasze konto (płatności online przyspieszają ten proces!)

PLAN STARTER

To plan bazowy wszystkich planów.

Umożliwia stworzenie i logowanie się do własnego konta, wykupienie dodatkowych materiałów w postaci "wypożyczeń" lub "kupna", które z tym kontem zostaną powiązane, tym samym będzie można korzystać z nich po zalogowaniu zgodnie z obowiązującymi zasadami danego rozszerzenia planu.

Dzięki tej opcji subskrypcji, następuje weryfikacja Użytkownika poprzez dokonanie płatności. Umożliwia to Użytkownikowi uczestniczenie w życiu Społeczności Kroniki Świateł, co ma bezpośrednie przełożenie na możliwość tworzenia własnych Kowenów - grup dyskusyjnych, umieszczania własnych rytuałów w Księdze Kowenu i zdobywanie odznak, które dają możliwość darmowego dostępu przez określony czas do płatnych opcji.

Każdy posiadacz dowolnego planu (w tym planu "Starter") może zadawać pytania pisemnie w Chacie Czarownika, oraz podczas transmisji na które będziemy odpowiadać podczas spotkań online. Uwaga, pytania zadana pisemnie pod transmisją są przygotowane do spotkania, niektóre z pytań zadanych w czasie transmisji może być nie poruszone - zależeć będzie to od indywidualnej sytuacji i czasu spotkania.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl