Sandalfon - Malkuth - Królestwo i Uziemienie (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: średnia ilość
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry i Archanioła.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Królestwo - Malkuth
Świat działania; kolumna równowagi, do której wpływa energia poprzedniej sefiry – uczącej dawać. Sefira ta uczy właściwego przyjmowania. Uczy, aby brać z właściwych miejsc, we właściwej proporcji oraz by robić z tego odpowiedni pożytek. Nieraz nie umiemy przyjąć czyjejś dobrej rady, pomocy, daru, innym razem przyjmujemy rady od każdego, każdą radę, chętnie sięgamy nawet po rzeczy, na które nie zasługujemy, które nie są nasze. Nie potrafimy właściwie ocenić sytuacji - kiedy, ile i czy w ogóle. W tym pomaga nam ta sefira, a wiedza ta daje nam Królewską Mądrość

Archanioł –Metratron, który zamyka drzewo sefirotów, tak jak je otworzył. Jednak często przyjmuje się, że "dołem" drzewa, korzeniami rozporządza „brat bliźniak” Metatrona – Sandalfon.
Sandalfon jest najbliższy światu ludzi, „słyszy” najlepiej i rozumie ludzkie problemy, zanosząc modlitwy prosto do Źródła, do Boga. Jest Aniołem Stróżem ptaków, więc często jest przedstawiany w ich towarzystwie. To On pozwala prorokom przyjąć Boskie Natchnienie, przewodzi Aniołom Stróżom. Jest odpowiedzialny za formowanie dziecka w łonie matki, a także za jego płeć, stąd może modlitwy do Niego o zdrowie dziecko a nawet o to czy ma być chłopcem, czy dziewczynką. To najwyższy z Archaniołów i plecie z ludzkich modlitw „korony dla Króla Królów”. Można go prosić dodatkowo o ochronę i walkę ze złem – ponieważ wciąż ją toczy wspomagając Michaela w tym dziele.

Aniołowie urodzeniowi nie podlegają Sandalfonowi. Ich magiczna liczba 72 - kończy się w sefirze Jesod wraz z Archaniołem Gabrielem.

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: lebiodka kreteńska (wg. systemu Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku) oraz bursztyn.

Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl