Kamael/Samael - Moc i Sprawiedliwość (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: średnia ilość
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Siła/Sprawiedliwość - Geburah
Świat stworzenia; kolumna surowości, zawiadująca naturalnymi, fizycznymi prawami, skutkami pewnych przyczyn. To jakby domknięcie, ograniczenie i postawienie przysłowiowej „kropki nad i”. Gdzie jej poprzedniczka rozrasta się i pochłania wszystko – tutaj następuje oddzielenie ziaren od plew, uziemienie i ograniczenie, które jest konieczne dla zachowania porządku i bezpieczeństwa.

Archanioł – Samael, jednak ostatnie kilkadziesiąt (kilkaset?) lat mocno przesunęły szalę imienia Samel w stronę mrocznego świata. Dla bezpieczeństwa użytkowników oraz w zgodzie z obecną tradycją w naszych świecach będziemy kierować prośby do Kamael`a. Jest to energia bardzo podobna, ale ze względu na brak negatywnych konotacji popkulturowych – dużo bardziej bezpieczna.
Zatem Kamael jest wodzem chóru Potęg i władcą Marsa. Bywa przyzywany, gdy jesteśmy z kimś w konflikcie, gdy potrzebujemy siły, sprawiedliwości, odwagi i wytrwałości. Czasem, aby przetransformować uczucia negatywne w tolerancję, przebaczenie i z czasem może nawet miłość.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
03 września 07 września YEHAVIAH panna
08 września 13 września LEHAHIA panna
14 września 18 września KEVEQIAH panna
19 września 23 września MENDIAL panna
24 września 28 września ANIEL waga
29 września 03 października HAAMIAH waga
04 października 08 października REHAAIEL waga
09 października 13 października YEYEZIEL waga

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: tytoń (wg. systemu Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku), smocza krew.

Kamael

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl