Święta Marta

Święta Marta wzywana jest do pomocy jest przez skłócone związki, pary w separacji. Zaciekła opiekunka swoich wyznawców, chroni ich przed krzywdą i broni przed duchowymi atakami. Pomaga znaleźć pieniądze oraz wspomaga pracujących z ubogimi i bezrobotnymi. Wzywana, aby sprowadzić kochanka i aby pokonać wszystkich, którzy powstrzymują Cię przed sukcesem. Przynosi wsparcie w pracy zawodowej, pomaga dokonać dobrych zmian i zaakceptować to czego zmienić się nie da.

 Święta Marta

O co szczególnie można prosić?
O dominację w określonej sytuacji, o naprawę spraw zawodowych w tym znalezienie pracy, pomoc w uzyskaniu awansu lub podwyżki, porozumieniu z pracodawcą, przejęciu kontroli w związku, sprawach finansowych wymagających szybkiej interwencji „Wyższych Sił” – na przykład, kiedy potrzebujesz wytargować cenę, uzyskać pożyczkę, dodatkową gotówkę. Święta Marta nie obdarzy Cię nadmiernym luksusem, zbyteczną gotówką dla samego jej posiadania. Za to wspomoże każdego, kto potrzebuje pieniędzy do przeżycia, aby utrzymać siebie i bliskich. Powiada się, że jest także pomocną dla ludzi, którzy są wykorzystywani w pracy przez przełożonego lub pracodawcę.
Można prosić o pozbycie się prześladowców, trudnych osób i sytuacji z życia – pozbywa się bowiem ona „potworów” z naszej codzienności.

Co ofiarować na ołtarzu?
Świece, ciasto, wino, perfumy oraz białe kwiaty. Pomimo, że są to niewymagające i proste ofiary – należy je złożyć na ołtarzu zanim poprosimy o jej pomoc.

Jest patronką gościnności, pracowników różnych służb, gospodyń domowych, dominacji, pogromcą złych sił.

Święto przypada na 29 lipca.

 

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
Świeca ołtarzowa z pentagramem
Świeca ołtarzowa z pentagramem
30,00 zł
szt.
Exodus - biała świeca
Exodus - biała świeca
60,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl