Święty Antoni

Święty cudotwórca, którego wzywamy pomocy zawsze, gdy coś zgubimy. Jednak zasięg jego „mocy” jest znacznie większy. Przywraca bogactwo, wstawia się za ubogimi w sprawach finansowych i prawnych. Jest związany z santeriańskim Orisha – Elegua. Jako patron małżeństwa i rzeczy utraconych – może wspomagać sprowadzenie partnera do domu. Pomaga chorym zwierzętom. Do niego się zwrócimy, gdy prosimy o ich uzdrowienie. Możemy namaścić świece prosząc o wskazówki jakie kroki należy podjąć, aby pomóc choremu kotu, psu czy każdemu innemu zwierzakowi. Zanim wydamy pieniądze – namaśćmy delikatnie jego balsamem banknoty z prośbą, aby do nas wróciły. Można to czynić słowami „Święty Antoni, co zagubione rzeczy odnajdujesz i przywracasz. Przywróć mi te pieniądze, co teraz w świat puszczam. Niechaj drogę do mnie odnajdą i prędko z przyjaciółmi wrócą.”

Święty Antoni

O co szczególnie można prosić?
O przywrócenie tego co zostało utracone, w tym utraconej miłości, własności, miejsca pracy oraz o ochronę w podróży. Potrafi przywrócić utraconą, zagubioną miłość i przedmioty w sposób delikatny, powolny, lecz bardzo dokładny, bez zbytniego dramatyzmu i walki.

Co ofiarować na ołtarzu?
Oliwę z oliwek, chleb, sól, brązowe świece, kwiaty w szczególności białe lilie. Zakazanym jest oferowanie alkoholu, tytoniu i innych tego typu przedmiotów. Jego dniem jest wtorek, a kolorami biel i brąz.

Jest patronem przywrócenia tego, co zostało utracone.

Święto przypada na 13 czerwca.

 

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
Świeca ołtarzowa z pentagramem
Świeca ołtarzowa z pentagramem
30,00 zł
szt.
Exodus - biała świeca
Exodus - biała świeca
60,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl