Święty Ekspedyt

Dzięki wstawiennictwu i pomocy tego Świętego – popchniesz wszelkie sprawy i projekty do przodu. To jego wsparcie pomoże Ci je wykonać szybciej. Niekończący się remont, oczekiwanie na pożyczkę, na awans, zwiększenie sprzedaży, zakończenie konfliktu – ilość spraw w jakich może pomóc jest nieograniczona. Jednocześnie jest Świętym pomagającym w grach hazardowych. Poprzez związek z Elegua (Orisha) jest bardzo popularny w Nowym Orleanie, gdzie praktykujący pozostawiają w ofierze pod jego posągiem rzeczy związane z grami losowymi – małe kości do gry czy karty. Jeśli potrzebujesz, aby coś szybko się wydarzyło – to składanie prośby do tego Świętego jest najlepszym rozwiązaniem. Święty ten jest doskonałym towarzyszem każdego magicznego i duchowego działania, ponieważ skraca czas „oczekiwania na efekty”.

Święty Ekspedyt

O co szczególnie można prosić?
O szybkie pieniądze, pomoc finansową i prawną. Można prosić także o szybkie odwrócenie magii, ujawnienie tajemnic i szybki rozwód. Wzywa się jego pomocy we wszelkich nagłych wypadkach, zarówno finansowych jak i zdrowotnych. Nie wolno natomiast prosić go o zaszkodzenie komuś innemu. Składamy jedną prośbę na jeden raz.

Co ofiarować na ołtarzu?
Białe, żółte i czerwone świece, czerwone róże lub goździki (szczególnie goździki!), szklanka czystej (źródlanej) wody, rum, whisky i kawa, ciasto – tradycyjnie babka piaskowa (wypiekana z równej ilości mąki, jajek, cukru i masła). Jego liczbą jest 3, lubi Aqua di Floridę – perfumy magiczne.
Tradycyjnie jednak powinno się ograniczyć w ofierze do świecy, szklanki wody i chleba. Oferujesz mu w podziękowaniu różne rzeczy, jednak obietnicy musisz dotrzymać. Jeśli w przeciągu 10 dni nie nastąpi pożądana zmiana – oznaczać będzie to „niechęć” z jakiś względów do pomocy. Z szacunku należy nie składać ponownie prośby w najbliższym czasie. Jeśli zaś zostanie prośba spełniona, należy ofiarować mu obiecane dary – szczególnie polecanym jest napełnienie naczynia po świecy wodą i włożenie świeżych, czerwonych kwiatów, oraz upieczenie ciasta, z którego pierwszy kawałek ofiarujemy mu w podziękowaniu. Gdy kwiaty i ciasto przestaną być świeże, należy kwiaty oddać ziemi, a ciasto zostawić na zewnątrz dla zwierząt. Nie powinno się wyrzucać darów do śmietnika – byłoby to lekceważące. Mile widziane wspomożenie organizacji charytatywnej i (ważne!) publiczne podziękowanie, możesz to uczynić na przykład pod tym produktem jako komentarz J

Jest patronem nadzwyczajnych i nagłych sytuacji, naglących okoliczności, programistów i hakerów, protestujących i rewolucjonistów, gwałtownej i nagłej magii (gdy trzeba szybko coś osiągnąć).

Święto przypada na 19 kwietnia.

 

św. Ekspedyt - świeca modlitewna

św. Ekspedyt - świeca modlitewna
św. Ekspedyt - świeca modlitewna

św. Ekspedyt - oliwna świeca modlitewna

Dostępność: na wyczerpaniu

Cena: 42,00 zł
szt.
CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Exodus - biała świeca
Exodus - biała świeca
60,00 zł
szt.
świeca "Abramelina"
świeca "Abramelina"
37,00 zł
szt.
Gwoździe (2 sztuki)
Gwoździe (2 sztuki)
6,00 zł
szt.
Biała Szałwia
Biała Szałwia
21,00 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl