Święty Ekspedyt

Dzięki wstawiennictwu i pomocy tego Świętego – popchniesz wszelkie sprawy i projekty do przodu. To jego wsparcie pomoże Ci je wykonać szybciej. Niekończący się remont, oczekiwanie na pożyczkę, na awans, zwiększenie sprzedaży, zakończenie konfliktu – ilość spraw w jakich może pomóc jest nieograniczona. Jednocześnie jest Świętym pomagającym w grach hazardowych. Poprzez związek z Elegua (Orisha) jest bardzo popularny w Nowym Orleanie, gdzie praktykujący pozostawiają w ofierze pod jego posągiem rzeczy związane z grami losowymi – małe kości do gry czy karty. Jeśli potrzebujesz, aby coś szybko się wydarzyło – to składanie prośby do tego Świętego jest najlepszym rozwiązaniem. Święty ten jest doskonałym towarzyszem każdego magicznego i duchowego działania, ponieważ skraca czas „oczekiwania na efekty”.

Święty Ekspedyt

O co szczególnie można prosić?
O szybkie pieniądze, pomoc finansową i prawną. Można prosić także o szybkie odwrócenie magii, ujawnienie tajemnic i szybki rozwód. Wzywa się jego pomocy we wszelkich nagłych wypadkach, zarówno finansowych jak i zdrowotnych. Nie wolno natomiast prosić go o zaszkodzenie komuś innemu. Składamy jedną prośbę na jeden raz.

Co ofiarować na ołtarzu?
Białe, żółte i czerwone świece, czerwone róże lub goździki (szczególnie goździki!), szklanka czystej (źródlanej) wody, rum, whisky i kawa, ciasto – tradycyjnie babka piaskowa (wypiekana z równej ilości mąki, jajek, cukru i masła). Jego liczbą jest 3, lubi Aqua di Floridę – perfumy magiczne.
Tradycyjnie jednak powinno się ograniczyć w ofierze do świecy, szklanki wody i chleba. Oferujesz mu w podziękowaniu różne rzeczy, jednak obietnicy musisz dotrzymać. Jeśli w przeciągu 10 dni nie nastąpi pożądana zmiana – oznaczać będzie to „niechęć” z jakiś względów do pomocy. Z szacunku należy nie składać ponownie prośby w najbliższym czasie. Jeśli zaś zostanie prośba spełniona, należy ofiarować mu obiecane dary – szczególnie polecanym jest napełnienie naczynia po świecy wodą i włożenie świeżych, czerwonych kwiatów, oraz upieczenie ciasta, z którego pierwszy kawałek ofiarujemy mu w podziękowaniu. Gdy kwiaty i ciasto przestaną być świeże, należy kwiaty oddać ziemi, a ciasto zostawić na zewnątrz dla zwierząt. Nie powinno się wyrzucać darów do śmietnika – byłoby to lekceważące. Mile widziane wspomożenie organizacji charytatywnej i (ważne!) publiczne podziękowanie, możesz to uczynić na przykład pod tym produktem jako komentarz J

Jest patronem nadzwyczajnych i nagłych sytuacji, naglących okoliczności, programistów i hakerów, protestujących i rewolucjonistów, gwałtownej i nagłej magii (gdy trzeba szybko coś osiągnąć).

Święto przypada na 19 kwietnia.

 

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
świeca "Abramelina"
świeca "Abramelina"
37,00 zł
szt.
MABON - złote kadzidło sabatowe
MABON - złote kadzidło sabatowe
30,00 zł
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Węgielki trybularzowe
Węgielki trybularzowe
8,50 zł
szt.
Oko Proroka
Oko Proroka
90,00 zł
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Palo Santo z Ekwadrou
Palo Santo z Ekwadrou
30,00 zł
szt.
Czerwona świeca - miłość, sex, siła
Czerwona świeca - miłość, sex, siła
15,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl