Modlitwa 4 Złodziei - LIMITOWANA - 30 ml - konsekrowana esencja magiczna z naturalnymi olejkami eterycznymi i ekstraktami z ziół - ochrona siebie, domu, oczyszczenie, ochrona przed niebezpieczeństwem

Dostępność: brak towaru
Cena: 45,00 zł 45.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

"Modlitwa 4 Złodziei" to esencja zainspirowana mieszanką "Octu 4 Złodziei".

Niecodzienne sytuacje wymagają niecodziennych rozwiązań.

Mieszanka powstała z myślą o ochronie naszej pracowni, domu i naszych rodzin i bliskich. Przy użyciu dostępnych nam technik, wiedzy, legend i materiałów połączyliśmy naszą mieszankę ziół do przygotowania "Octu 4 Złodziei" nie z octem a z alkoholem. Powstały macerat wzbogaciliśmy naturalnymi olejkami eterycznymi, żywicami, czystą kamforą i mentolem, wybranymi esencjami dr. Bacha, oraz silną modlitwą o ochronę w czasie zagrożenia i choroby.
Mieszanka ta nie zastąpi pomocy lekarskiej, czy podstawowych zasad higieny!
Jednak wspieramy się nią w trudnych okresach, skrapiając progi domostwa, czy inne ważne strategiczne przedmioty. Używamy przy myciu podłóg i aby magicznie chronić siebie i naszą przestrzeń.
Ze względu na pracochłonny proces twórczy, przygotowaliśmy odpowiednio większy zapas, który teraz oferujemy także w naszym sklepie. Niestety, cały proces twórczy był wynikiem silnej emocjonalnej potrzeby ochronienia bliskich nam osób, składniki nie zostały zapisane (czasem tworzymy dla samego tworzenia) dlatego ilość jaką dysponujemy jest jedyną ilością jaką będziemy mieć kiedykolwiek.
Ufamy jednak, że wystarczy dla każdej zainteresowanej osoby.
Życzymy Ci bezpieczeństwa i spokoju.


W mieszance tej zawarliśmy autorską mieszankę "4 Złodziei", czyli kompozycje 12 naturalnych olejków eterycznych, które ceni się ze względu na właściwości chroniące zdrowie. Znajdziecie pośród nich m.in. olejek lawendowy, rozmarynowy, cynamonowy, tymiankowy, szałwiowy, goździkowy czy arcydzięglowy. Ten ostatni nadaje mieszance "ziołową nutę" a legendy głoszą, że sam Bóg posłał Archanioła, aby uleczyć ludzi. Archanioł ten zamienił się w roślinę, której nazwa do dziś dzień na pamiątkę tamtych wydarzeń nazywa się Angelica archangelica dlatego nie mogło zabraknąć tego składnika w naszej mieszance, zwłaszcza że wchodzi on w skład naszej mieszanki "Octu 4 Złodziei".

Buteleczka z aplikatorem (rodzaj pompki aplikującej płyn) o pojemności 30 ml, zawiera ekstrakt z mieszanki 13 ziół i żywic, oraz kilkunastu naturalnych olejków eterycznych, esencji dr. Bacha, opracowanych jednorazowo (posiadamy określoną ilość), których proporcje zostały opracowane przy pomocy technik radiestezyjno - mistycznych, a składniki po przygotowaniu konsekrowane i błogosławione mantrowanym psalmem uzdrawiającym.

 

 

Ocet Czterech Złodziei (zwany również „octem marsylskim”) to legendarna mieszanka ziół macerowanych w occie. W czasach, gdy po europejskich ulicach szalała dżuma, a ludzie masowo umierali, znalazło się kilku śmiałków, dla których ważniejsze było rabowanie konających ludzi i plądrowanie zwłok. Zaraza trzymała się od nich z daleka. Jak tego dokonali? Według legend, sposobem złodziei na ochronę przed „czarną śmiercią” była mieszanka ziół zmacerowanych w occie. Jak podają źródła z XVI w., legendarni złodziejaszkowie pochodzili i działali na południu Francji – w Marsylii (stąd alternatywna nazwa „ocet marsylski”). Ich szczęśliwa passa nie trwała jednak wiecznie. Legendy głoszą, że po tym jak zostali złapani i postawieni przed sądem mieli do wyboru – kara śmierci, lub wyjawienie sekretu jak uchronili się przed zarazą. Tutaj źródła spierają się ze sobą - czy tajemnica została wyjawiona, czy też zginęła razem z legendarnymi złodziejami.

Na przestrzeni wieków, przepis na „ocet 4 złodziei” zmieniał swoją formę i składniki. Jednak zawsze bazuje on na occie. Jako średniowieczny „zabytek medycyny” bardzo płynnie przeszedł do kultury magicznej i szybko  stał się jednym z kultowych narzędzi w magii Hoodoo. W działaniach magicznych stosuje się go w rytuałach zdrowotnych, by uchronić się przed chorobą, ale przede wszystkim jako ochronę przed atakami. Szczególnie takimi, które nie są jednorazowe. Dzięki użyciu „octu 4 złodziei” zablokujesz skutecznie osobę która Ci szkodzi i zatrzymasz jej działania energetyczne skierowane w Twoją stronę.

Najstarsza, odnaleziona przez nas receptura, pochodzi z XVI w.
Po analizie składników z wielu przepisów, opracowaliśmy własny przepis w 2014 roku i do dzisiejszego dnia opieramy na nim swoje przepisy. Pomimo, że tradycje używania octu sugerują jego użycie w celach ochrony zdrowia poprzez wcieranie w dłonie, uszy, skronie - sami zachęcamy traktować to jako historyczną ciekawostkę. Oczywistym są dla nas właściwości bakteriobójcze, czy grzybobójcze mieszanek zwanych "4 Złodziejami" - jednak w przypadku objawów chorobowych, definitywnie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy medycznej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl