Magia domowa

przemierzamy całe przestrzenie by poznać, wybrać i odtworzyć dla Was
dawne mikstury!

Magia domowa jest stara jak świat, a przynajmniej jak ludzki gatunek. Najprawdopodobniej zanim jeszcze nasi przodkowie zaczęli się porozumiewać, doceniali Moc jaka ich otaczała.
Dziś przeszukujemy stare książki, rękopisy, przepytujemy starszyzny wioskowe, przemierzamy całe przestrzenie by poznać, wybrać i odtworzyć dawne wierzenia!

W magii domowej znajdziecie różne artefakty, wskrzeszone przepisy, przedmioty, remedia i inne rzeczy przydatne w codziennym życiu.
Dział ten powstał także z myślą, o wszystkich tych, którzy praktykują magię samodzielnie.
To dział dla osób chcący działać, rozwijać się i kreować rzeczywistość wokół siebie! 

Dużą część z tutejszych przedmiotów tworzą wierzenia Hoodoo. Dla niewtajemniczonych, mogą wydawać się dziwne, lub można podchodzić do nich z dystansem.
Jednak współczesne Hoodoo to chyba najlepiej zachowany zestaw osobistych, domowych praktyk magicznych, który dzięki elastyczności oparł się niszczącej sile współczesnego, populistycznego toku myślenia.

Hoodoo to mieszanka wierzeń i magii afrykańskiej, chrześcijańskiej, żydowskiej, egipskiej, indiańskiej i europejskiej.
To czyni tę magię nadzwyczaj skuteczną, gdyż nie zamyka się na "prawdę jedyną" i chętnie adoptuje praktyczne i użyteczne przepisy do swojego kanonu wiary i praktyki!

Worki mojo

Amulet zaklęty w sakiewce

W afroamerykańskiej kulturze Hoodoo istnieje przekonanie, o możliwości zamknięcia zaklęcia w torbie, celem stworzeniu amuletu pod postacią flanelowej tkaniny, która wewnątrz kryje (zwyczajowo) od jednego do trzynastu składników. Przygotowana w specjalny sposób staje się zaklęciem, rodzajem „modlitwy” zamkniętej w sakiewkę – worek. Od wieków nazywana szczęśliwą torbą, zaczarowaną ręką, workiem korzeni, jomo, gris-gris. Samo słowo "mojo" obecnie można tłumaczyć jako rodzaj talentu lub prezentu. W naszym języku najbliższym określeniem będzie „urok” lub „urok w torbie”.

Worek mojo, zwany torbą z czarami, służy zbudowaniu zaklęcia w formie fizycznej. Przypuszczalnie dawniej stosowano sakiewki, a potem tkaninowe chusteczki do nosa, aby w nich ukrywać magiczne składniki. Założenie jest proste – wybierasz odpowiednią ilość składników (zawsze nieparzystą), chowasz zaklinając je w kolorowym, tkaninowym worku, dodajesz „tchnienie życia”, zamykasz i namaszczasz. Worka po zaklęciu nie wolno nikomu oddawać do oglądania (chyba, że tworzysz go dla kogoś, wtedy tylko ta osoba może go dotykać). Worek ukrywa się w odpowiednim miejscu – w firmie dla przyciągnięcia klientów, w kasie dla gotówki, w łóżku dla wierności małżeńskiej, koło progu domu dla ochrony lub nosi się go ze sobą w kieszeni, a ten miłosne tak, by dotykał ciała.

 

Jak samodzielnie stworzyć worek mojo?

Oto film instruktażowy :-)

A oto skrót postępowania w punktach :-) 

 

 1. Najlepiej wybierz odpowiedni dzień tygodnia dla swojej pracy:
 • Niedziela – kariera, zdrowie, honory, zaszczyty, rozwój, kreacja, zwycięstwo.
 • Poniedziałek – emocje, intuicja, kobiecość, relacje przyjacielskie i rodzinne.
 • Wtorek – walka, energia, siła, obrona, osiągnięcie celów.
 • Środa – komunikacja, handel, podpisywanie umów, dokumenty.
 • Czwartek – podróże, duchowość, szczęście, uznanie, dobrobyt, wpływowi ludzie.
 • Piątek – miłość, związki, pozyskiwanie bogactw, wartości, seks, relacje intymne.
 • Sobota – stabilizacja, dokumenty, sprawy sądowe, historyczność i czas.
 1. Jeśli czar wymaga przyciągania (miłość, kariera, pieniądze, klienci...) wybierz najlepiej czas pomiędzy 11:30 a 12:00; jeśli pracujesz nad odepchnięciem (niechciany partner, plotki, wrogowie) – wybierz godzinę pomiędzy 17:00 a 17:30.
 2. Jeśli możesz, weź pod uwagę ruch Księżyca – przybywający, gdy przyciągasz, a ubywający, gdy odpychasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 3. Weź każdy z przygotowanych przedmiotów zanim włożysz go do worka, nawiąż z nim kontakt (polecamy go lekko namaścić wybranym olejkiem magicznym) i nawet na głos wyjaśnij, jakie zadanie przed nim stawiasz np.: „Sumaku, zmniejsz mój wymiar kary tak, by był dla mnie nieodczuwalny!” albo „Chia, strzeż mnie przed plotkami i zamknij usta wszystkim, którzy źle o mnie mówią!”
 4. Na koniec zwyczajowo wkłada się osobistą rzecz, jeśli chcesz, jednak ostateczna ilość składników powinna być nieparzysta! Decyzje o umieszczeniu tego składnika podjąć trzeba samodzielnie. (osobiście, nie zawsze wybieramy taki scenariusz postępowania)
 5. Możesz wyrecytować zaklęcie lub (jak najczęściej to się robi) fragment Biblii, który jest najbliższy Twoim potrzebom. Staraj się recytować na głos, by wydychane powietrze trafiało do worka, po czym natychmiast go zawiąż trzema węzłami. Czasami worki się zaszywa. Możesz także zwizualizować cel i trzy razy nadmuchać worek (sami preferujemy tę formę, lub psalm i 3 "tchnienie życia" - może właśnie przez to "tchnienie", które traktujemy jak "osobisty przedmiot" unikamy dokładania takiego w procesie tworzenia. Pomimo, że początkowa liczba koniecznych składników może wydawać się duża - zawsze lepiej mieć zapasowe miejsce na ten "dodatkowy jeden" zamiast swojego zdjęcia, czy przedmiotu).
 6. Aktywuj wszystko namaszczając wybranym olejkiem odpowiadającym Twojej intencji w pięciu punktach: górny lewy, prawy, dolny prawy, lewy i środek. Jeśli wybierzesz wersje mojo "styl komety" możesz namaścić samą tkaninę, przed umieszczeniem tam składników.
 7. Umieść worek w miejscu niedostępnym dla innych(!), noś w kieszeni, czasami na szyi. Mojo miłosne powinno dotykać skóry, czasami kobiety noszą je w stanikach. Jeśli mojo ma działać ochronnie umieść go koło drzwi, jeśli ma mnożyć pieniądze – w kasie.

Woreczek mojo regularnie się „karmi” wybranym olejkiem, whisky, magicznymi perfumami. Po stworzeniu należy codziennie go karmić o tej samej porze przez kolejne 7 dni, nosić ze sobą oraz spać z nim. Po tym czasie karmimy go co tydzień - przez siedem tygodni i ostatecznie co miesiąc, najlepiej tego samego dnia miesiąca i o tej samej porze, w której został stworzony i aktywowany.

Worek nosimy ze sobą lub ukrywamy. Worka nie może dotknąć nikt inny! Jeśli tak się stanie (lub zostanie rozwiązany) zgodnie z tradycją traci swoją moc!

Jeśli decydujesz się uszyć własny woreczek - uważa się, że jego moc może być dzięki temu potężniejsza. Wybierz odpowiedni kolor materiału i odpowiedni kolor nici. Nasącz nić wybranym olejem magicznym, nawlecz nieużywaną stalową igłę , zszyj woreczek tak aby nie było ani jednego węzła (chyba, że potrafisz zaklinać w węzłach magię, jednak lepiej pozostawić możliwość swobodnego przepływu energii i unikać węzłów).

Świeca ołtarzowa z pentagramem Świeca ołtarzowa z pentagramem
Cena: 30,00 zł
szt.
zobacz więcej
Świece cerkiewne Świece cerkiewne
Cena: 7,20 zł
szt.
zobacz więcej
Butla Rzeki Obfitości - Abudantia Butla Rzeki Obfitości - Abudantia
Cena: 58,00 zł
zobacz więcej
Palo Santo z Ekwadrou Palo Santo z Ekwadrou
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
Węgielki trybularzowe Węgielki trybularzowe
Cena: 8,50 zł
szt.
zobacz więcej
Cascarilla - edycja 2018 Cascarilla - edycja 2018
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Exodus - biała świeca Exodus - biała świeca
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Siedem Kadzideł
Siedem Kadzideł
30,00 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Smocza Tarcza - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
Smocza Tarcza - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
44,00 zł 12,00 zł
szt.
Przyspieszenie - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
Przyspieszenie - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
44,00 zł 12,00 zł
szt.
Świece dla 4 Żywiołów (wosk pszczeli)
Świece dla 4 Żywiołów (wosk pszczeli)
10,00 zł
Cascarilla - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
Cascarilla - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
44,00 zł 12,00 zł
szt.
Zestaw świec maślanych
Zestaw świec maślanych
22,00 zł
szt.
Otwarte drogi - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
Otwarte drogi - Magiczny pył rytualny - opakowanie ekonomiczne
44,00 zł 12,00 zł
szt.
Ogień miłości - Triada - Edycja 2019
Ogień miłości - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl