Przyspieszenie - Magiczny pył rytualny

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Przyspieszenie, czasem zwane proszkiem piorunującym jest wyjątkowym i nowym produktem w naszym sklepie. Mieszanka ma za zadanie przyspieszenie dowolnego działania czy to finansowego czy uczuciowego albo ochronnego. Unika się jedynie zastosowania w rytuałach zdrowotnych i spokoju (należy do mieszanek ognistych). Skład podnosi częstotliwość określonej energii, wzmacnia ją, usuwa przeszkody i pozwala dobitniej i szybciej manifestować się w naszym życiu co czyni z tego pyłu jeden z najdoskonalszych pomocników, jeśli cierpliwość nie jest naszą najsilniejszą stroną, albo "kończy się nam czas". Można posypywać ołtarz, karmić worki mojo, dodawać do mieszanek magicznych...ważne jest jednak to, że mieszanka najlepiej działa jako dodatek do innej energii (pieniądza, miłości, ochrony, władzy, szczęścia...), rzadko używa się jej samodzielnie. Najłatwiej rozpocząć dany rytuał rozsypując wokół trochę tej mieszanki, użyć jej w trakcie i na zakończenie. Często po rytuale rozrzuca się mieszankę na zewnątrz, tam gdzie chodzą ludzie, aby na swych butach roznieśli energetyczną informacje we wszystkie strony świata!

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
(W sprawach codziennych potrzeb:) "Nie kryj przede mną twarzy, gdy jestem w udręce. Nadstaw ku mnie ucha. Proszę, szybko mi odpowiedz, kiedy wołam!"
(W sytuacjach awaryjnych, potrzebie szybkiego zadziałania ochronno-obronnego:) "Nadstaw ku mnie ucha. Szybko przyjdź mi na ratunek. Stań się dla mnie górską twierdzą, fortyfikacją, żeby mnie wybawić!"


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl