Darmowa dostawa!
Kurier DHL od 299 PLN
Darmowa dostawa (Paczkomat) już od 179,00 zł.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
Korzeń Kontroli i Władzy
Korzeń Kontroli i Władzy
22,00 zł 10,00 zł
szt.
Korzeń Dobrych Duchów i Ochrony
Korzeń Dobrych Duchów i Ochrony
22,00 zł 10,00 zł
Korzeń 5 Spełnionych Życzeń
Korzeń 5 Spełnionych Życzeń
22,00 zł 10,00 zł
Chors (3) - odpędzenie złych duchów
Chors (3) - odpędzenie złych duchów
85,00 zł 69,00 zł
szt.
Olej Klucz Mistrzostwa
Olej Klucz Mistrzostwa
20,00 zł 14,00 zł
szt.
Egzorcystyczne - kadzidło samopalne - baza
Egzorcystyczne - kadzidło samopalne - baza
25,00 zł 12,00 zł
Olej Przyjazny Sędzia
Olej Przyjazny Sędzia
20,00 zł 14,00 zł
szt.
Marzanna (1) - pozbycie się trosk i zmartwień
Marzanna (1) - pozbycie się trosk i zmartwień
60,00 zł 49,00 zł
szt.
Korzeń Dobrej i Stabilnej Pracy
Korzeń Dobrej i Stabilnej Pracy
22,00 zł 10,00 zł
Korzeń Miłości i Namiętności
Korzeń Miłości i Namiętności
22,00 zł 10,00 zł
szt.
Jaryło (1) - siły witalne
Jaryło (1) - siły witalne
60,00 zł 49,00 zł
szt.

Cascarilla - edycja 2018

Dostępność: duża ilość
Cena: 12,00 zł 12.00


ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Cascarilla (ka-ska-ri-ja) Jeden z najstarszych magicznych sposobów ochronnych – piękny w swej prostocie. Proszek cascarilla tworzony jest ze specjalnie wybranych skorupek jaj kurzych. Tak jak skorupki jaja (źródła życia i początku Wszechświata w wielu kulturach) chronią pisklę – tak będą chroniły nas jeśli użyjemy je we właściwy sposób. Do produkcji proszku często używa się białych jaj pochodzących od czarnych kur. Ufa się w zwiększoną moc takiego materiału. Ze zmielonych skorupek tworzy się także małe bryłki – rodzaj lekkiej kredy o tej samej nazwie*.

Uwaga użycie cascarilli to utworzenie blokady pomiędzy światem energetyczno-duchowym a materialnym. Jeśli więc pracujesz z duchami – uważaj aby nie zablokować im dostępu. Cascarilla nie odróżnia dobrych i złych duchów. Jeśli zatem stworzysz krąg, a chcesz w nim dobre istoty – musisz je wprowadzić np. pieczęcią, inaczej same (zgodnie z tradycją) nie będą mogły dostać się do nas.

Cascarilla ma moc „odcięcia zła” we wszystkich formach i tworzenia bariery miedzy naturalnymi rzeczami i nadnaturalnymi bytami. Wersją w formie zbitej bryłki (kredy) można rysować znaki ochronne, okręgi na progach, wokół drzwi, okien, otworów wentylacyjnych, a także w samochodach, oraz na przedmiotach i własnym ciele. Używając ja w domu na framudze, progu i nadprożu drzwi rysuje się krzyże, podobnie na oknach. Cascarilla chroni przed wampiryzmem energetycznym i atakami psychicznymi. Można nasypać na dłonie proszek i klasnąć w pomieszczeniu, lub zaznaczyć „kredą” wnętrze dłoni. Ludzie używający cascarilli dodają ją do wody do mycia podłóg a nawet do kąpieli.

Jak użyć cascarilli?

Użyj jej do błogosławieństwa, ochrony i oczyszczenia.

Aby oczyścić i pobłogosławić dom i domowników – weź szczyptę proszku i w imię Wyższych Sił (Boga, Bogini, Żywiołów, duchów czy Wszechświata – intencja zależy od Ciebie) podrzuć szczyptę w powietrze w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo odrobinę umieść w kątach mieszkania. Jeśli masz taką możliwość – obejdź dom wokół, rozsypując proszek – zamknij krąg wokół domu. Innym rytuałem – polecanym dla bardziej zaawansowanych osób jest usypanie w centrum domu lub na ołtarzu ochronnego symbolu z cascarilli, otoczenie go kręgiem z soli i zapalenie wokół kręgu 4 małych świec na 4 strony świata z intencją ochrony. Po rytuale sól i cascarillę rozsypujemy na progu/drodze do domu. Alternatywą jest umieszczenie zdjęcia osoby (za jej zgodą!) w kręgu z cascarilli.

Aby chronić i błogosławić osobę – nanoszono szczyptę cascarilli na głowę. Najlepiej ruchem od czoła do potylicy. Obecnie używa się szczypty proszku do ochrony czakramów nanosząc z przodu i tyłu ciała w odpowiednich miejscach.

Cascarilli używa się w różnych działaniach ochronnych, wraz ze świecami, innymi proszkami, czy talizmanami i amuletami (zwłaszcza ochronnymi, które wzmacnia się posypując proszkiem).

 

Dostępne są dwa typy opakowania:
- kubeczek "kredy" o wymiarach około 35/30 mm
- fiolka szklana z korkiem "proszek" około 20/60 mm (z korkiem)

 

* - cascarilla w proszku jest przygotowywana przez nas osobiście (Cedrowe Wzgórza) i zawiera czyste 100% skorupek jaj kur z wiejskich podwórek. Natomiast cascarilla w bryłkach (kreda) jest sprowadzana i jak przypuszczamy – jest stworzona z mieszanki różnych składników. Mimo to, jest to najbardziej znana forma i używana z powodzeniem na całym świecie – także przez nas. Bryłki osadzone są w żywiole ziemi, proszek łączy ziemię z powietrzem. Wybór należy do Ciebie – sami polecamy mieszanie obu form dla kompleksowego działania.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl