Blog kategorie
 
KRONIKA ŚWIATEŁ 2019 - magiczny grimoire 3
KRONIKA ŚWIATEŁ 2019 - magiczny grimoire

KRONIKA ŚWIATEŁ – magiczny grimoire 2019
(PRODUKT DOSTĘPNY TUTAJ)

PRZEDSPRZEDAŻ
zakup „Kroniki Świateł 2019” w przedsprzedaży
gwarantuje Ci otrzymanie swojego egzemplarza
jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

KAŻDY EGZEMPLARZ JEST INDYWIDUALNIE NUMEROWANY.

Druga część kultowej "księgi magicznej", która wypełniona jest po brzegi magią! „Kronika Świateł 2019” to kolejna, ogromna dawka informacji z przeróżnych dziedzin ezoteryki, m.in.:

 • Hoodoo
 • Astrologia
 • Kabała
 • Wysoka i Niska Magia
 • Talizmany i amulety
 • Zaklęcia
 • Magia ziół
 • Magia kamieni
 • Sabaty
 • Mitologia
 • Okultyzm islandzki
 • Pomysły na ołtarze (domowe kapliczki) przyciągające miłość, dostatek, bezpieczeństwo i wiele innych
 • Przepisy na olejki magiczne i kadzidła planetarne
 • Magia Księżycowa
 • Totemy zwierząt opiekuńczych

…i wiele więcej

„Kronika Świateł 2019” to kontynuacja, oraz rozwinięcie tematów z poprzedniej części. Nasz grimoire pomoże Ci w duchowym rozwoju i codziennych magicznych praktykach. To prawdopodobnie najbardziej magiczny dziennik, który w niezwykle czytelny i plastyczny sposób ukaże Ci magiczne momenty w rocznym cyklu Twojego życia i naszej Planety. Już nigdy nie zapomnisz o najważniejszych zjawiskach na niebie, czy magicznych świętach. Dzięki „Kronice Świateł” dowiesz się również jak uczcić dane święto, jakie narzędzia wykorzystać podczas rytuałów, oraz jak wprowadzić więcej magii do swojego życia! Informacje zawarte w naszej Księdze nauczą Cię również odczytywać i wykorzystywać zależności między planetami, czy Zodiakiem do Twoich magicznych działań.
Zacznij rok z Kroniką Świateł i przywitaj każdy dzień, każde światło z osobistym ezoterycznym doradcą. Żyj tak, aby Twoje marzenia i plany zyskały największą szansę na realizację, omijając jednocześnie niekorzystne "zbiegi okoliczności".

Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i przeprowadzonymi ankietami - na końcu Kroniki znajduje się bonus - esencja Kroniki Świateł 2018, dzięki czemu wszystko teraz będzie w jednym miejscu aby zawsze było "pod ręką"! 

Opłacony zakup „Kroniki Świateł 2019” w przedsprzedaży gwarantuje Ci rezerwację Twojego egzemplarza!

UWAGA!!!
Pierwsze 100 osób, do swojej Kroniki, otrzyma od nas prezent - produkt, który już dawno stał się przebojem i jednym z najlepiej sprzedających się „magicznych narzędzi” - 1ml oleju Abramelina wg A. Crowley’a (o wartości 45,00 zł) – można użyć go do aktywacji swojej Księgi, ale z pewnością przyda się „on” w codziennej pracy z Energiami!

Wymiar kalendarza: B5 (250x176 mm)
Oprawa: twarda

Jest to pierwsze 200 sztuk przeznaczonych do sprzedaży internetowej w tym roku.

UWAGA
Jeśli z Kroniką Świateł 2019 zostaną zamówione dodatkowe produkty - całość zamówienia zostanie wysłana po otrzymaniu przez nas Kroniki z drukarni.

Istnieje możliwość wysyłki za granice.

Komentarze do wpisu (3)

25 września 2018

Jestem bardzo zainteresowana kupnem. Proszę o potwierdzenie że mogę zapłacić PayPal. Mieszkam obecnie poza granicami Polski i mam problemy z inną formą płatności. Dziękuję serdecznie

12 grudnia 2018

Jak można dokonać rezerwacji Kroniki Świateł. Pozdrawiam.

16 grudnia 2018

Kronikę należy zakupić w przedsprzedaży, tylko trzeba pamiętać, że będzie fizycznie wysyłana w momencie otrzymania dodruku. Włączyliśmy opcję zakupu, aby każdy mógł dokonać "rezerwacji" poprzez złożenie i opłacenie zamówienia. Od stycznia będzie dostępna cały czas aż do wyprzedania nakładu, jednak w nieco wyższej cenie (165 zł) obecna cena (w roku 2018) to 150 zł.

 

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl