Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Świeca odwróconego działania 19
Świeca odwróconego działania

Rzadko tworzymy wywody o rynku świec w Polsce. Tutaj zrobimy wyjątek, ponieważ mija rok jak pierwszy raz usłyszeliśmy od naszych Klientów pytanie o "świecę odwróconego działania" z hasłem "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual" a dezinformacja internetowa nie słabnie.

Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o świecy, ucieszyło nas że ktoś jeszcze promuje klasyczne techniki w stylu Hoodoo. Nie zdziwiły nas nawet opisy "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual", uznaliśmy że nie wszyscy muszą tłumaczyć nazwy jak my.  Więc przyjrzeliśmy się bliżej rytuałowi, który był nam doskonale znany od wielu lat w różnych formach...i to nie był ten rytuał. Wnioski zachowamy dla siebie, Wam jednak przedstawimy idee świecy i sposób pracy z nią.

Świece odwrócone nawiązują do dawnych, ludowych rytuałów. Prawdopodobnie pierwsze z nich były najzwyklejszymi świecami. Idea pracy ze świecą zakładała jej wypalanie od końca (!) odwróconą "do góry nogami". W tym miejscu możemy sobie wyobrazić kształt takiej świecy, gdyż musiał pozwolić na ustawienie jej "do góry nogami". Świeca paląc się od podstawy ku początkowi - "oszukiwała czas" cofając go symbolicznie i magicznie. Starając się zgłębić tajniki tego typu świec, prawdopodobnie z czasem pojawiły się dodatkowe kolory - aby wzmocnić efekt magiczny podczas palenia. Tak powstały świece dwubarwne - podwójnego działania, które wypalano odwrotnie czyniąc z nich "świece odwrócone", czyli teraz znane pod pojęciem "świeca odwróconego działania". 

Odpowiednio skonstruowany rytuał posiada wiele odniesień do odwrócenia i wycofania, a sam przebieg pozwala skoncentrować się w każdym geście rytualnym na efekcie odbicia. Świece, które mają wyzbyć się zła/pecha/uroku/choroby/klątwy z życia, a dokładnie z określonej dziedziny życia posiadają tradycyjnie czarne zabarwienie występujące w dolnej części świecy, oraz barwną druga połowę symbolizując tym samym dziedzinę dla której wykonujemy oczyszczenie.

Najważniejszą częścią rytuału jest ODWRÓCENIE świecy, to czyni jej działanie ODWRÓCONYM. To naprawdę jest proste (chyba, że ktoś nie odrobił zadania domowego).
W najbliższym czasie wyjaśnimy to w filmie, aby nie było wątpliwości.
Jeśli świeca, którą otrzymujecie od nas jest czarna w dolnej części a barwna w górnej, palona w ten sposób oznaczać będzie przekleństwo w dziedzinie jaką symbolizuje kolor! Świecę należy spreparować odpowiednio! Dlatego uczulamy wszystkich na nieuważne używanie świec rytualnych nieznanego pochodzenia. Warto zapoznać się z innymi produktami „producenta”, poznać jego twarz, doświadczenie i dziedziny życia jakimi się zajmuje. Taki swoisty „wywiad” pozwoli Wam dokonać mądrego wyboru, zanim szukając pomocy finansowej – wyrzucicie w błoto resztki oszczędności.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ - także możliwość zakupu materiałów wraz z instrukcją do wykonania rytuału o którym piszemy.

Komentarze do wpisu (19)

15 września 2018

Kiedy mogę się spodziewać zamówionej świecy ?

18 września 2018

Realizacje zamówień rozpoczynamy natychmiast po wpłynięciu opłaty za zamówienie.

4 kwietnia 2019

Czy nalezy na kazdy rytual palic osobna swieczke?jezeli nie ma takiej mozliwosci aby swiece zapalac codziennie samemu na kilka minut czy moze zrobic to ktos Inny czy mozna zapalac samemu wtedy kiedy sie jest w domu

6 kwietnia 2019

Pani Bogno Dynowska - czy na pewno pyta Pani o naszą świecę? W zestawie otrzymuje Pani dokładną instrukcje wraz z dwoma olejkami, proszkiem, lustrem, rylcem do pisania... Pytamy ponieważ nie wiemy co ma Pani na myśli pisząc "na każdy rytuał"? Jest jeden rytuał, rytuał "odwróconej świecy" na określoną sprawę/dziedzinę życia. Jednocześnie całkowicie nie rozumiemy sytuacji z paleniem świecy "po kilka minut" zwykle świecę wypala się na jeden raz. Czary wymagają często poświęceń i jeśli jest nim pozostanie w weekend w domu pilnując świecy mając w nadziei poprawę sytuacji życiowej to myślę, że w większości przypadków jest to wykonalne. Pozdrawiamy

29 kwietnia 2019

Witam gdzie można zakupić ta świece? Nie widzę takiej informacji. Bardzo chciałabym spróbować. Pozdrawiam

1 maja 2019

Marto M :-) Można kupić m.in. u nas :D www.cedrowewzgorza.pl/akcesoria-magiczne-hoodoo/swieca-odwroconego-dzialania-podwojnego-dzialania-rytual

18 października 2019

Ja już miałam taką świece i jakos się nic takiego wielkiego niedzielę dalej wiąże koniec z koniec od 1 do 1....

20 października 2019

@Sylwia D - o jakiej świecy piszesz, pisząc "taką" mówisz o "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual" czy piszesz o naszej świecy, to zasadnicza różnica. Zatem, która to świeca? Który rytuał?

21 listopada 2019

czy sprzedawana przez was swieca usuwajaca finansowe przeszkody jest czarna w górnej części a zielona w dolnej? Brak zdjecia w opisie a w ofercie innych sklepów widze zielona w gorze czarna w dole co chyba jest nieprawidłowym wypalaniem kolorow? Wpierw czarny a pozniej zielony?

22 listopada 2019

Miały być 2 świece A jest 1 Wydaje mi się że zostałam naciągnięte i 203 zł to za moją naiwność zaplacilam

22 listopada 2019

@Iwona M Nasza świeca zgodnie z tradycyjnym rytuałem powinna zostać "spreparowana". Świeca w tym układzie "symbolizuje" trudny moment, dlatego w naszym systemie wierzymy że taka świeca powinna dotrzeć do Klienta. Klient samodzielnie odcina knot z zielonej (kolorowej) strony i odwraca świecę "do góry nogami", to symbolizuje odwrócenie losu i czasu. Taką świecę pali się "od końca" :-) Mam nadzieję, że wstępnie przybliżyłem tematykę pracy ze świecą "odwróconą", którą jak nazwa wskazuje - odwraca się :-)

22 listopada 2019

@Rita Pani Rito, nie wiemy gdzie Pani zakupiła świece o której Pani pisze. Na pewno nie u nas. Zależnie od rytuału może to być jedna świeca, którą zwykle "odwraca się". Jednak trudno nam się wypowiadać w sprawie rytuałów i produktów których sami nie opracowaliśmy i nie przygotowaliśmy. Oczywiście spotkaliśmy się z rytuałem opierającym się na dwóch świecach, jednak uważamy że wtedy aby zachować jasność, powinno zmieniać się nazwę.

7 grudnia 2019

Jak długo trwa ten rytułał?

22 czerwca 2020

witam zakupiłam świecę odwróconego działania z góry czarna a w dole biała aby odrzucić pecha i zły los w swoim życiu a i także poprawić sytuacje finansowa tylko nie dostałam rytuału jaki mam wykonać ani żadnej instrukcji. I co teraz proszę o pomoc jaki rytuał mam wykonać i jak posługiwać się ze świeca aby nie przyciągnąć jeszcze więcej nieszczęść

29 czerwca 2020

Oliwio, niestety - różne są sposoby na rytuał, my możemy polecić nasz - bo go używamy od lat. Rytuał jest połączony z namaszczaniem świecy olejkami- odwrócenia i błogosławieństwa (w przypadku białej części), a świece pali się odwróconą po obcięciu knota z jednej strony. Zakładam, że zakupiłaś ją w innym miejscu niż u nas, ponieważ dołączamy do świec zawsze instrukcje, olejki, proszek z kraba, lustro i inne składniki potrzebne do wykonania rytuału. Najlepiej będzie, jeśli zwrócisz się do sprzedawcy - powinien pomóc, wyjaśnić. My świece robimy własnoręcznie sami i możemy radzić w ich kwestii, ciężko nam się wypowiadać w imieniu innego producenta, bo nie znamy założenia i sposobu wykonania. To trochę jak z lekami, nie wiemy jaki jest skład dlatego trudno nam proponować dawkowanie i sposób przyjmowania... Jej użycie nie powinno wywołać żadnych negatywnych konsekwencji, ale dużo zależy od samego produktu. Na rynku jest wiele takich świec. Nie wiemy o której piszesz.

22 sierpnia 2020

Czy To działa?

17 września 2020

A czemu ta świeca jest taka droga a jak nie pomoże to co wtedy jak ktoś odda ostatnie pieniądze to wy mu nie pomożecie czy zwrucicie pieniądze dla jednego te 200 zł to naprawdę dużo czasem chleb i zupa na pul miesiąca

5 października 2020

@Mama libra - jeśli pytasz czy świeca się pali - to owszem, posiada knot a materiał, z którego jest stworzona daje możliwość zapalenia i palenia, w czasie którego płomień daje światło i ciepło. Natomiast jeśli pytasz o magię to jeśli pytasz, to lepiej nie brać, skoro masz zwątpienie na starcie. Czy religia działa? Jeśli tak, jakie są na to dowody? Jeśli nie - po co nam tyle kościołów i kultów. A prąd elektryczny w kablu działa? W sumie niby tak, ale przecież go nie widać? Czy żarówka na 230V zadziała podłączona do baterii 9V, a czy w najdroższych garnkach gotuje się najsmaczniej? te wszystkie pytania dają dużo do myślenia i jednocześnie pomagają zrozumieć sens i odnaleźć odpowiedź na Twoje pytanie :-) Życzymy powodzenia.

5 października 2020

@Piotr Fedoruk - czy piszesz o naszym produkcie czy o jinx repellent magic formula oraz anti-jinx ritual??? To poważna różnica, nasz tekst powstał w celu wyjaśnienia czym jest świeca odwrócona więc jeśli piszesz o jinx repellent magic formula oraz anti-jinx ritual - musisz zapytać producenta, strony sprzedające lub strony promujące ten produkt - to nie my :) Nie mamy świecy jinx repellent magic formula oraz anti-jinx ritual za 200 zł, więc niestety nie możemy odpowiedzieć na Twoje pytanie. Mógłbyś napisać do firmy od tych produktów, ale jak dobrze pogrzebiesz zorientujesz się, że to bardzo trudny kontakt a strony są na rosyjskich serwerach (dlaczego? tam jest trochę inne prawo). nasze produkty wykonujemy samodzielnie i ręcznie z dobrych składników, których jakość często potwierdzają certyfikaty, z legalnych źródeł, często wybieramy produkty o standardach zapewniających zrównoważony rozwój naszej Ziemi, oraz korzyści dla lokalnych społeczności, wspierając je właśnie. Następnie produkty są tworzone i dostępne na naszym sklepie, nie oddajemy ich do dalszej odsprzedaży. Opinie są prawdziwe i nie są generowane sztucznie na kupionych zdjęciach, albo ściągniętych z darmowych stock-ów. Od produktów odprowadzamy odpowiednie podatki, cła i inne koszty - to wszystko wpływa na cenę, oraz to że jesteśmy małym producentem - przykładowo - nasze świece powstają z roztopionego wosku, który musi tężeć godzinami, a nie prasowanego na zimno granulatu jak większość świec w handlu. Nikogo nie nagabujemy i nie namawiamy do zakupów, spojrzeć wystarczy na nasz marketing, opiera się on o zaufanych bliskich Klientów od lat, tym bardziej nie zachęcamy do wydania ostatnich pieniędzy...ale parafrazując jako handlowiec Twoje pytanie, czy jeśli otworzymy firmę i zapłacimy ZUS`y, materiały, miejsce, energię i inne - to czy Państwo nam odda jeśli nam nie wyjdzie? Pozdrawiamy

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl