Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Świeca odwróconego działania 6
Świeca odwróconego działania

Rzadko tworzymy wywody o rynku świec w Polsce. Tutaj zrobimy wyjątek, ponieważ mija rok jak pierwszy raz usłyszeliśmy od naszych Klientów pytanie o "świecę odwróconego działania" z hasłem "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual" a dezinformacja internetowa nie słabnie.

Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o świecy, ucieszyło nas że ktoś jeszcze promuje klasyczne techniki w stylu Hoodoo. Nie zdziwiły nas nawet opisy "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual", uznaliśmy że nie wszyscy muszą tłumaczyć nazwy jak my.  Więc przyjrzeliśmy się bliżej rytuałowi, który był nam doskonale znany od wielu lat w różnych formach...i to nie był ten rytuał. Wnioski zachowamy dla siebie, Wam jednak przedstawimy idee świecy i sposób pracy z nią.

Świece odwrócone nawiązują do dawnych, ludowych rytuałów. Prawdopodobnie pierwsze z nich były najzwyklejszymi świecami. Idea pracy ze świecą zakładała jej wypalanie od końca (!) odwróconą "do góry nogami". W tym miejscu możemy sobie wyobrazić kształt takiej świecy, gdyż musiał pozwolić na ustawienie jej "do góry nogami". Świeca paląc się od podstawy ku początkowi - "oszukiwała czas" cofając go symbolicznie i magicznie. Starając się zgłębić tajniki tego typu świec, prawdopodobnie z czasem pojawiły się dodatkowe kolory - aby wzmocnić efekt magiczny podczas palenia. Tak powstały świece dwubarwne - podwójnego działania, które wypalano odwrotnie czyniąc z nich "świece odwrócone", czyli teraz znane pod pojęciem "świeca odwróconego działania". 

Odpowiednio skonstruowany rytuał posiada wiele odniesień do odwrócenia i wycofania, a sam przebieg pozwala skoncentrować się w każdym geście rytualnym na efekcie odbicia. Świece, które mają wyzbyć się zła/pecha/uroku/choroby/klątwy z życia, a dokładnie z określonej dziedziny życia posiadają tradycyjnie czarne zabarwienie występujące w dolnej części świecy, oraz barwną druga połowę symbolizując tym samym dziedzinę dla której wykonujemy oczyszczenie.

Najważniejszą częścią rytuału jest ODWRÓCENIE świecy, to czyni jej działanie ODWRÓCONYM. To naprawdę jest proste (chyba, że ktoś nie odrobił zadania domowego).
W najbliższym czasie wyjaśnimy to w filmie, aby nie było wątpliwości.
Jeśli świeca, którą otrzymujecie od nas jest czarna w dolnej części a barwna w górnej, palona w ten sposób oznaczać będzie przekleństwo w dziedzinie jaką symbolizuje kolor! Świecę należy spreparować odpowiednio! Dlatego uczulamy wszystkich na nieuważne używanie świec rytualnych nieznanego pochodzenia. Warto zapoznać się z innymi produktami „producenta”, poznać jego twarz, doświadczenie i dziedziny życia jakimi się zajmuje. Taki swoisty „wywiad” pozwoli Wam dokonać mądrego wyboru, zanim szukając pomocy finansowej – wyrzucicie w błoto resztki oszczędności.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ - także możliwość zakupu materiałów wraz z instrukcją do wykonania rytuału o którym piszemy.

Komentarze do wpisu (6)

15 września 2018

Kiedy mogę się spodziewać zamówionej świecy ?

18 września 2018

Realizacje zamówień rozpoczynamy natychmiast po wpłynięciu opłaty za zamówienie.

4 kwietnia 2019

Czy nalezy na kazdy rytual palic osobna swieczke?jezeli nie ma takiej mozliwosci aby swiece zapalac codziennie samemu na kilka minut czy moze zrobic to ktos Inny czy mozna zapalac samemu wtedy kiedy sie jest w domu

6 kwietnia 2019

Pani Bogno Dynowska - czy na pewno pyta Pani o naszą świecę? W zestawie otrzymuje Pani dokładną instrukcje wraz z dwoma olejkami, proszkiem, lustrem, rylcem do pisania... Pytamy ponieważ nie wiemy co ma Pani na myśli pisząc "na każdy rytuał"? Jest jeden rytuał, rytuał "odwróconej świecy" na określoną sprawę/dziedzinę życia. Jednocześnie całkowicie nie rozumiemy sytuacji z paleniem świecy "po kilka minut" zwykle świecę wypala się na jeden raz. Czary wymagają często poświęceń i jeśli jest nim pozostanie w weekend w domu pilnując świecy mając w nadziei poprawę sytuacji życiowej to myślę, że w większości przypadków jest to wykonalne. Pozdrawiamy

29 kwietnia 2019

Witam gdzie można zakupić ta świece? Nie widzę takiej informacji. Bardzo chciałabym spróbować. Pozdrawiam

1 maja 2019

Marto M :-) Można kupić m.in. u nas :D www.cedrowewzgorza.pl/akcesoria-magiczne-hoodoo/swieca-odwroconego-dzialania-podwojnego-dzialania-rytual

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl