Blog kategorie
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Świeca odwróconego działania 2
Świeca odwróconego działania

Rzadko tworzymy wywody o rynku świec w Polsce. Tutaj zrobimy wyjątek, ponieważ mija rok jak pierwszy raz usłyszeliśmy od naszych Klientów pytanie o "świecę odwróconego działania" z hasłem "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual" a dezinformacja internetowa nie słabnie.

Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o świecy, ucieszyło nas że ktoś jeszcze promuje klasyczne techniki w stylu Hoodoo. Nie zdziwiły nas nawet opisy "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual", uznaliśmy że nie wszyscy muszą tłumaczyć nazwy jak my.  Więc przyjrzeliśmy się bliżej rytuałowi, który był nam doskonale znany od wielu lat w różnych formach...i to nie był ten rytuał. Wnioski zachowamy dla siebie, Wam jednak przedstawimy idee świecy i sposób pracy z nią.

Świece odwrócone nawiązują do dawnych, ludowych rytuałów. Prawdopodobnie pierwsze z nich były najzwyklejszymi świecami. Idea pracy ze świecą zakładała jej wypalanie od końca (!) odwróconą "do góry nogami". W tym miejscu możemy sobie wyobrazić kształt takiej świecy, gdyż musiał pozwolić na ustawienie jej "do góry nogami". Świeca paląc się od podstawy ku początkowi - "oszukiwała czas" cofając go symbolicznie i magicznie. Starając się zgłębić tajniki tego typu świec, prawdopodobnie z czasem pojawiły się dodatkowe kolory - aby wzmocnić efekt magiczny podczas palenia. Tak powstały świece dwubarwne - podwójnego działania, które wypalano odwrotnie czyniąc z nich "świece odwrócone", czyli teraz znane pod pojęciem "świeca odwróconego działania". 

Odpowiednio skonstruowany rytuał posiada wiele odniesień do odwrócenia i wycofania, a sam przebieg pozwala skoncentrować się w każdym geście rytualnym na efekcie odbicia. Świece, które mają wyzbyć się zła/pecha/uroku/choroby/klątwy z życia, a dokładnie z określonej dziedziny życia posiadają tradycyjnie czarne zabarwienie występujące w dolnej części świecy, oraz barwną druga połowę symbolizując tym samym dziedzinę dla której wykonujemy oczyszczenie.

Najważniejszą częścią rytuału jest ODWRÓCENIE świecy, to czyni jej działanie ODWRÓCONYM. To naprawdę jest proste (chyba, że ktoś nie odrobił zadania domowego).
W najbliższym czasie wyjaśnimy to w filmie, aby nie było wątpliwości.
Jeśli świeca, którą otrzymujecie od nas jest czarna w dolnej części a barwna w górnej, palona w ten sposób oznaczać będzie przekleństwo w dziedzinie jaką symbolizuje kolor! Świecę należy spreparować odpowiednio! Dlatego uczulamy wszystkich na nieuważne używanie świec rytualnych nieznanego pochodzenia. Warto zapoznać się z innymi produktami „producenta”, poznać jego twarz, doświadczenie i dziedziny życia jakimi się zajmuje. Taki swoisty „wywiad” pozwoli Wam dokonać mądrego wyboru, zanim szukając pomocy finansowej – wyrzucicie w błoto resztki oszczędności.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ

Komentarze do wpisu (2)

15 września 2018

Kiedy mogę się spodziewać zamówionej świecy ?

18 września 2018

Realizacje zamówień rozpoczynamy natychmiast po wpłynięciu opłaty za zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl