Ołtarz Ziemi - błogosławieństwo dla domu

Cedrowe Wzgórza - Ołtarz Ziemi
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 489,00 zł 489.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

"OŁTARZ ZIEMI - błogosławieństwo dla domu"


Przedstawiamy Wam wyjątkowy, nowoczesny ołtarz poświęcony żywiołowi ziemi. Jego surowa forma i naturalne surowce świetnie korespondują z Magią Ziemi i jej intencjami:
- FINANSE
- ZDROWIE
- BEZPIECZEŃSTWO DOMU I DOMOWNIKÓW
- STABILNE RELACJE Z LUDŹMI
- NOWE MOŻLIWOŚCI
- PRAWIDŁOWY PRZEPŁYW ENERGII W PRZESTRZENI W KTÓREJ ŻYJEMY
 
Wypełnieniem drewnianej misy, ciosanej z jednego kawałka drewna, są iskrzące się białe kamienie w których zostały wyrzeźbione runy (lønrun) odnalezione w jednym z islandzkich grimoire opisujące magię zwaną "galdrastafir". Znaki te nawiązują do jednego z alfabetów poświęconych mieszkańcom jaskiń, skał i podziemia - Krasnoludom!
___________
Krasnoludy (Dverg) to jedna z pierwszych nacji stworzonych przez bogów, w mitologii skandynawskiej. Honorowi i dumni rzemieślnicy i wybitni kowale.
Pierwotnie zamieszkiwali kopalnie ze złotem. Spotkać można ich również pod ziemią, przy skałach czy w jaskiniach.
Krasnoludy to z natury stworzenia nieufne i zaciekle broniące swoich skarbów. Jednak gdy obdarzymy ich szacunkiem i przekupimy alkoholem,
oraz innymi używkami, nauczą nas rzemiosła i obdarzą złotem i skarbami.
_________
 
JAK WYKORZYSTAĆ OŁTARZ W CODZIENNYM ŻYCIU?
1 - Gdy "Ołtarz Ziemi" trafi do Twojego domu, kamienie należy obmyć dobrym, białym, alkoholem (np., wódka, biały rum) co aktywuje kamienie i zaskarbi sobie przychylność Krasnoludów do Ciebie 
2 - "Ołtarz Ziemi" może stać się centralnym, głównym punktem w miejscu Twojego czynienia. Ustaw go w towarzystwie świec i niech wzmacnia Twoją moc intencjami zaklętymi na kamieniach. 
3 - Możesz również potraktować go jako element dekoracyjny swojego domu, a do magicznego działania wykorzystać jedynie kamienie. Jak to zrobić? Jeśli masz już swój ołtarz i zaczynasz czynić - wyciągnij z misy kamień odpowiadający Twojej intencji (opisy znaków dostaniesz wraz z "produktem"), połóż go na swoim ołtarzu i twórz magię! 
 
Kształt misy i kamieni: nieregularny
Wielkość misy w najszerszym punkcie: ok 29cm
Wysokość misy: ok 8cm
Kształt kamieni: nieregularny
Wielkość kamieni: od 7cm do 10cm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl