Olejki to moja trzecia miłość (zaraz obok kadzideł i świec). Było to do przewidzenia, ponieważ praca z olejkami i zapachem to również sfera Żywiołu Powietrza. Ale o ile kadzidła ze względu na swoją formę podlegają Żywiołowi ziemi, to płynne olejki już wkraczają w sferę Wody – tym samym poszerzając swoje spektrum energetycznego oddziaływania.

Naturalne olejki eteryczne to esencja kadzideł, skumulowane w małych kroplach potężnej energii. Chęć poznania produkcji starożytnych wonności i ich poszczególnych składników doprowadziła do stale powiększającej się kolekcji naszych zasobów. Dzięki temu stworzyliśmy szeroką bazę materiałów do stworzenia naszej autorskiej kolekcji mieszanek. Przez lata nasze olejki ewoluowały. Dzięki obserwacji, że wiele z powszechnie polecanych olejów nośnych (np., migdałowy czy słonecznikowy) pod wpływem czasu utlenia się i jełczeje, szybko porzuciliśmy je ten materiał. Bazą do naszych mieszanek stały się cenne woski roślinne które, jak się okazało, świetnie współpracują z mieszankami, jednocześnie wydłużając wielokrotnie ich trwałość. Od momentu przygody z olejkami był również czas dodawanie rzadkich perfumeryjnych składników, aby polepszyć odczucia zapachowe – nie wszystkie naturalne olejki pachną tak pięknie jakbyśmy sobie to wyobrażali.

Czas jednak nie stoi w miejscu – my również idziemy dalej!

Koniec roku 2021 przyniósł nam upragnione i poszukiwane przez lata szklane buteleczki, w których stworzyliśmy nową kolekcję olejków rytualnych 2022! Doskonale widać w nich składniki, a dodatek koloru pozwala wzmocnić intencję. Obecnie, po wielu eksperymentach, baza naszych olejków jest tak uniwersalna, że rozpuszcza się w wodzie, a nanoszona na papier życzeń/petycyjny – odparowuje pozostawiając jedynie olejki. Ten niezwykły przepis dojrzewał od lat! Wraz z nowymi buteleczkami, odświeżyliśmy recepturę naszych olejków. Postawiliśmy na maksymalną zawartość naturalnych olejków eterycznych użytych w naszych przepisach, oraz rzadkie magiczne rośliny. Pomimo, że nowa kolekcja olejków jest delikatniejsza w zapachu (w porównaniu do swoich poprzedników) to samego „olejku” jest pięciokrotnie więcej co umożliwi dłuższy czas użytkowania, a sama energetyka mikstur jest dużo wyższa.

Nasze olejki to połączenie często unikatowych składników, minerałów i roślin, olejków eterycznych, rzadkich aromatów i różnorodnych kolorów. Nasze mieszanki mają wielokrotnie większą trwałość niż „olejki” tworzone na bazie olejów.

Użycie olejku rytualnego (magicznego) precyzuje Twój cel. Uruchamia Żywioł Wody, angażuje zmysły i emocje, oraz łączy Twoją Energię (intencję) z rytuałem.

W obecnych czasach, gdy zapach „miodu” dodaje się do wosku pszczelego (tak, to niestety prawda) nasze nosy przyzwyczajone są do syntetycznych zapachów. I chociaż nie mamy nic przeciwko ich użyciu to uważamy, że nasi Klienci są gotowi na mieszanki olejków magicznych, których zapach nie ma być „perfumeryjny”, a ma nieść za sobą Energię – wibrację zaklętą w płynie! To właśnie tym jest prawdziwy olejek rytualny!

Gabriel 

Mainstream czyli główny nurt (ezoteryczny) jest czymś, od czego trzymamy się lekko z boku, bo magia nigdy nie była mainstreamowa! Magia potrafi się bronić - nie obnaża swoich tajemnic wszystkim, chociaż wszystko co potrzebne jest aby ją zrozumieć mamy przed oczyma, pod stopami i wokół nas - nas po prostu nauczono od dziecka patrzeć i widzieć, słuchać i słyszeć, czuć i zadawać nieskończone pytania, aby ciągle poszukiwać i stawać się lepszymi - takie też są nasze produkty - wciąż rozwijają się razem z nami. Dlatego znajdziesz tutaj rzeczy niedostępne w innych miejscach, bo nie wyprzedzisz kogoś idąc jego śladami.

 

olejki

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl