Korzeń Wielkiego Jana Zdobywcy (High John the Conqueror) - osiąganie celów

Dostępność: średnia ilość
Cena: 25,00 zł 25.00


ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Uniwersalny wręcz Korzeń - owinięty w czerwoną sakiewkę, noszony na ciele - sprowadzi miłość i uczyni nas bardziej atrakcyjnymi. Noszony w kieszeni obdarzy nas darem przekonywania i zjednywania sobie ludzi. Owinięty w banknot w zielonej sakwie - będzie sprowadzał pieniądze za każdym razem gdy zostanie namaszczony magicznym olejem...

Ze względu na uniwersalność korzenia i jego moc wzmacniania każdego czaru - proponujemy prócz klasycznych, całych egzemplarzy, także drobne, pokruszone kawałki korzenia (to bardzo twardy korzeń, trudny do rozłupania). Te rozdrobnione kawałki możesz użyć aby wzmocnić czary poprzez posypanie drobin w mieszkaniu/biurze w którym chcesz dominować, wsypiesz drobiny do swoich butów by podążać droga zwycięzcy, lekko natrzesz dłonie pyłem - zanim użyjesz dłoni aby dokonać transakcji, czy wyciągać szczęśliwe karty, losy czy rzucać kośćmi do gry. Można dodawać do kadzideł, oraz napar do ostatniego prania (płukania) czy wody do mycia podłóg. Sposobów użycia jest niezliczona ilość. 
Natomiast całych egzemplarzy użyj samodzielnie w czarach. Rozmiary S, M, L i XL są personalnymi korzeniami do użytku osobistego. Rozmiar PREMIUM - polecamy do użytku biznesowego, gdy korzeń ma oddziaływać na dany obiekt lub grupę ludzi.

 • Rozmiary S i M nadadzą się doskonale do mojo wraz z innymi składnikami.
 • Rozmiar L można użyć wraz z mieszanką, owinąć w papier petycyjny, czy banknot.
 • Rozmiar XL używaj samodzielnie np. z banknotem lub w mojo.
 • Rozmiar PREMIUM - to ogromny korzeń jak na tę roślinę, wyjątkowa wielkość czyni z niego sprzymierzeńca w pracy z grupą ludzi, większymi obiektami, dlatego najlepiej stosować go w biznesie. Można ułożyć na pliku banknotów, na ołtarzu, czy zakopać pod budowanym domem wcześniej zlecając jego ochronę.

Korzeń ten nazywany jest "człowieczym" często przypisywany aktywnej sile męskiej. Niektóre plemiona wierzyły, że mężczyzna posiadający cały korzeń będzie miał siłę unieść dwa jelenie, a jeśli dotknie przeciwnika przed walką - odbierze mu siłę.

W mojo sukcesu i osobistej mocy powstaje w czerwonej flaneli z połączenia Korzenia Wielkiego Jana z Korzeniem Sampsona i Mistrzowskim Korzeniem, po namaszczeniu olejkiem Korony Sukcesu. Należy pamiętać, że korzeń ten łatwo adaptuje się do dowolnych warunków, a jego otoczenie wskazuje co ma wzmocnić - dlatego kładzie się go namaszczony (nakarmiony) odpowiednim olejkiem (którego działanie wzmocni) na zdjęciu wymarzonego samochodu, czy na pliku banknotów (albo owija w jeden o większym nominale). Korzeń uczy się tego, co ma robić. Pomaga mu spokojne wyjaśnienie prostymi słowami czego od niego oczekujemy i namaszczenie wybranym olejem. Sami używamy oleju Abramelina wg A. Crowleya - uważając go za najlepszy dar dla korzenia :-)

Używany w czarach i mojo związanymi m.in. z działaniami takimi jak:

 • hazard;
 • szczęście;
 • władza;
 • miłość;
 • seksualność (moc seksualna i magnetyzm);
 • pieniądze;
 • siła;

i setki innych podobnych sytuacji, zwykle w towarzystwie innych składników, lub samodzielnie. 

Uwaga!
Opakowanie zawiera jeden korzeń.
Rozmiary przybliżone:

 • rozdrobniony korzeń - 5g
 • S -   cały egzemplarz, około 10 mm / około 2g
 • M - cały egzemplarz, około 10-20 mm / około 4g
 • L -   cały egzemplarz, około 20-30 mm / około 8g
 • XL - cały egzemplarz, powyżej 30 mm / około 16g
 • PREMIUM - cały egzemplarz, około 50 - 80 mm / około 30-50 g

Produkt sprzedawany jako ciekawostka botaniczna, nie nadaje się do spożycia ani innego, podobnego użytku (np. kosmetycznego). Każdy egzemplarz różni się formą, zdjęcia zamieszczone powyżej są jedynie poglądowe, ukazując różne kształty korzeni.

Dane techniczne

Akcesoria magiczne Tak
Rytuały i działania magiczne Tak
Amulety i talizmany Tak
Oczyszczenie i usunięcie uroków Tak
Szczęście i fart Tak
Ochrona i obrona Tak
Kondycja i zdrowie Tak
Sądy i wyroki Tak
Praca i awanse Tak
Rozwój i nauka Tak
Kontrola i dominacja Tak
Uznanie i sława Tak
Klienci i biznes Tak
Pieniędze i presperity Tak
Miłość i związki Tak
magia ziemi Tak
magia powietrza Nie
magia wody Nie
magia ognia Nie
Magia runiczna Nie
Magia anielska Nie
magia żywiołów Tak
magia wysoka (ceremonialna) Nie
magia niska (ludowa) Tak

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl