Mannfylgja - świeca runiczna do pracy z Duchem opiekuńczym

Cedrowe Wzgórza - Mannfylgja - świeca runiczna do pracy z Duchem opiekuńczym
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Cena: 60,00 zł 60.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Świeca Magiczna "Mannfylgja"

Odkryj moc swojego indywidualnego Duch Opiekuńczego z naszą specjalnie odlewaną świecą "Mannfylgja". Ta unikalna świeca została stworzona, aby wspierać pracę z Twoją osobistą Fylgją, umożliwiając głębsze połączenie i wzmacniając Twoje magiczne działania. Idealna dla tych, którzy pragną zintensyfikować swoją duchową praktykę i osiągnąć spektakularne efekty w pracy magicznej.

Główne Cechy:

  • Ręcznie Odlewana: Każda świeca jest tworzona na specjalne zamówienie, zapewniając unikalność i indywidualne dopasowanie do Twojej energii.
  • Współpraca Energetyczna: Stworzona przy współudziale energetycznym z Fylgją, co nadaje jej szczególne właściwości i moc.
  • Galdrastafir: Każda świeca posiada wyryty na powierzchni galdrastafir, który służy uhonorowaniu Twojej Fylgji i wzmocnieniu Twojego połączenia z nią.

Sposoby Użycia:

  1. Rytuały Samopoznania: Użyj świece "Mannfylgja" podczas medytacji, aby lepiej zrozumieć i połączyć się z Twoją osobistą Fylgją.
  2. Wzmocnienie Praktyk Magicznych: Zapal świecę przed przeprowadzeniem rytuałów magicznych, prosząc Fylgję o wsparcie i wstawiennictwo.
  3. Codzienne Praktyki: Włącz świece "Mannfylgja" w swoje codzienne rytuały, aby na co dzień czerpać wsparcie od Twojego Duch Opiekuńczego.

___
WIĘCEJ O ŚWIECY POŚWIĘCONEJ DUCHOWI OPIEKUŃCZEMU - FYLGJA

FYLGJA Praktycznie we wszystkich systemach duchowych, człowiek spotyka się z pojęciem „Ducha opiekuńczego”. W zależności od systemu magicznego, w którym się poruszasz, Duch opiekuńczy będzie przyjmować przeróżną postać lub nazwę rodzajową. Ja, z racji funkcjonowania i pracowania w tradycji północnej, chciałbym Ci pokrótce napisać o tym kim są Fylgje…

Fylgje to duchy opiekuńcze ludzi, które należały do świata mitycznego i demonicznego. Nie da się określić tego do której grupy należały bardziej ponieważ posiadają one cechy charakterystyczne dla obydwóch z nich. Są więc one jednocześnie półboginiami i półdemonicami. Jako Duchy opiekuńcze były uznawane za boginie którym składa się ofiary i prosi o szczęście, pomoc i ochronę. Niemniej jednak, w ogólnie znanym folklorze, posiadały one postać zwierzęcą lub postać olbrzyma, czy wiedźmy. Te cechy sprawiają, że przypisuje się im charakter typowo demoniczny. Należy tutaj jednak pamiętać, że określenie „demon”, choć pejoratywne, pochodzi z języka łacińskiego (daemon) i oznacza tyle co „nadprzyrodzona potęga”. Idąc dalej, warto wspomnieć, że demon to istota posiadająca cechy zarówno ludzkie jak i boskie, a jej zadaniem jest pośredniczenie między człowiekiem, a światem boskim. Tak więc warto świadomie podejść do tematu swojego Ducha opiekuńczego bo dzięki niemu będziemy w stanie osiągnąć więcej.

Wracając jednak do tematu Duchów opiekuńczych w tradycji północnej. Nazwa „fylgia” ze staroislandzkiego oznacza „towarzysząca” i funkcjonowała na terenie całej Skandynawii od czasów starożytnych, aż do końca średniowiecza. Wierzy się, że Fylgia, mimo kontaktu z człowiekiem, nie pokazuje się swojemu podopiecznemu wcześniej niż tuż przed jego śmiercią. Kiedy jednak nadejdzie ta chwila przybiera Ona postać wiedźmy jadącej na wilku (draumkona) lub zwierzęcia. Fylgja to pojęcie ogólne, odnoszące się do Istot opiekuńczych. Wśród nich mamy do czynienia z bardziej sprecyzowanymi określeniami, takimi jak: mannfylgja – jest to fylgia jednego, konkretnego człowieka (Ciebie); aettarfylgja – Duch opiekuńczy całego rodu. Często jest jednak tak, że pomimo świadomości istnienia takiego bytu zapominamy o tym by dbać o niego i chociaż raz na jakiś czas go uhonorować. Dlaczego? Przecież dbając o naszego Opiekuna, On zadba jeszcze bardziej o nas! W momencie świadomego pojednania się z naszą Fylgją zyskamy wspaniałego sprzymierzeńca który wesprze nas i pomoże nie tylko w pracy magicznej, ale i w codziennym prozaicznym życiu! Jeśli przed każdym działaniem magicznym wezwiemy swoją Fylgję i poprosimy w wsparcie i wstawiennictwo się za nami i naszymi działaniami, możemy być pewni, że efekty które uzyskamy będą szybsze i bardziej spektakularne.

By ułatwić życie sobie i Wam, jakiś czas temu powstały dwie świece poświęcone Fyjgją. Pierwsza z nich to świeca Mannfylgja do pracy ze swoją osobistą Fylgją i druga – Aettarfylgja – do pracy z energią rodu! Świece te odlewane na Wasze specjalne zamówienie. Nie robimy ich na przysłowiowy zapas. Tworzymy je we współpracy energetycznej ze swoją Fylgją, by ta natchnęła je odpowiednią mocą i pobłogosławiła do Waszych dalszych działań. Każda z tych świec posiada także ręcznie wyryty galdrastafir którego zadaniem jest uhonorowanie Twojej Fylgji i połączenia Cię z nią w jedną harmonijną całość.

Opinie o produkcie (0)

Inni klienci kupili również
Darmowa dostawa!
Paczkomat od 199 PLN Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost) już od 199,00 zł.
Wybrane dla Ciebie
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl