Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Przyjazny Sędzia - Magiczny pył rytualny

Dostępność: brak towaru
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pył Przyjaznego Sędziego jest kontynuacją linii produktów pomagających wygrać sporne kwestie w sadzie, urzędzie czy pracy. Mieszkanka inspirowana Tytoniowym Olejem Czarnej Świecy powstała w celu posypywania dokumentów (olejki nie zawsze się sprawdzają ze względu na swoją tłustawą konsystencję), można posypać ziemie po której się przejdzie idąc na przesłuchanie lub rozprawę. Proszkiem usypuje się symbole lub powierzchnie po których się rysuje odpowiednie znaki. Często łączy się go z brązowymi świecami oraz korzeniem Małego Jana.

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
(Gdy szukasz spokoju i jesteś niesłusznie "ciągany" po instytucjach:) "Proście o pokój dla Jerozolimy. Ci, którzy cię kochają, Jerozolimo, będą bezpieczni. Oby pokój trwał w obrębie twoich wałów obronnych, bezpieczeństwo — w twoich warownych wieżach. Ze względu na swoich braci i przyjaciół powiem: „Niech będzie w tobie pokój”."
(Gdy wrogowie zasiali kłamstwo i chcą Ci zaszkodzić:) "Podnieś włócznię i topór wojenny przeciw tym, którzy mnie ścigają. Powiedz mi: „Jestem twoim wybawieniem”. Oby ci, którzy nastają na moje życie, zostali zawstydzeni i upokorzeni. Oby ci, którzy knują, żeby mnie zniszczyć, uciekli w niesławie. Oby stali się jak plewy na wietrze, niech ich przegna anioł Boży. Gdy anioł Boży będzie ich ścigał, niech ich ścieżka stanie się ciemna i śliska. Bo bez powodu ukryli sieć, żeby mnie złapać w pułapkę, bez powodu wykopali na mnie dół. Niech niespodziewanie spadnie na nich klęska, niech się złowią w sieć, którą sami ukryli, niech w nią wpadną i zginą."


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl