Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Pieniądze - Magiczny pył rytualny

Dostępność: brak towaru
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pieniądze - to silnie uziemiający proszek przyciągający gotówkę, mnożący dobra i generujący ruch finansowy. Doskonale reprezentuje to "zaklęcie" - modlitwa (psalm) jaki wypowiada się trzęsąc opakowaniem. Tekst ten mówi o "zamianie" nieurodzajnych okoliczności w pełne życia, obfite miejsca. Tak też ma działać ten proszek - odmieniając losy finansowe. Posypuje się nim banknoty, umowy, finansowe worki mojo i wszystkie inne miejsca, z których mamy zyskać przychód finansowy (także zdjęcia, mapy, plany i inne).

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
"Ziemio, drżyj przed Panem, przed Bogiem Jakuba, który zamienia skałę w trzciniaste rozlewisko, krzemienną skałę w źródła wód!".


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl