Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Ogień miłości - Magiczny pył rytualny

Dostępność: średnia ilość
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Proszek miłości stosuje się najczęściej w relacjach już istniejących lub tworzących się. To proszek zachwytu drugą osobą, radość ze wspólnej obecności. Mieszanką posypuje się sypialniane podłogi, progi, miejsca spotkań i schadzek. Puder używany także w celach rytualnych na ołtarzu, posypuje się nim zdjęcia, papiery imienne i kreśli symbole na jego powierzchni, następnie pozostawia na czas rytuału (najczęściej do wypalenia świec) a następnie zbiera i rozrzuca w miejscu, gdzie przebywa wybraniec (lub dosłownie - będzie przebywał, szedł, parkował samochód...).

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
"Jedzcie, zakochani! Pijcie, niech was odurzą przejawy miłości! Ja śpię, ale moje serce czuwa. Słyszę, jak puka mój ukochany! ‚Otwórz mi, moja miła, moja ukochana, moja gołębico, ty, która nie masz żadnej skazy! Bo moja głowa jest mokra od rosy, moje włosy — od wilgoci nocy."


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl