Odwrócenie - Magiczny pył rytualny

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Odwrócenie jest potężnym proszkiem używanym często ze świecą odwróconego działania. Jego zadaniem jest odwrócenie zła, nieszczęść, klątw od nas (lub potencjalnej ofiary) prosto do nadawcy! To nie jest łagodny proszek ochronny, dlatego stosujmy go z rozwagą, gdy inne próby (porozumienia, ochrony...) zawiodą. Proszkiem sypiemy papier imienny osoby, która czyni zło, albo opis zła jakiego doświadczamy i posypujemy z intencją powrotu tej energii do nadawcy. Można posypywać miejsca, przedmioty, nawet wnętrza domów, jeśli czujemy, że zagnieżdża się w nich negatywna energia obcego (celowego) działania.

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
"Okaż mi łaskę, Boże, okaż mi łaskę, bo chronię się u Ciebie, w cieniu Twoich skrzydeł chronię się, aż przeminą nieszczęścia. Wołam do Boga Najwyższego, do prawdziwego Boga, który ze względu na mnie kładzie im kres. On ześle z nieba pomoc i mnie wybawi. Udaremni działania tego, który mnie kąsa. Jestem otoczony przez lwy, muszę leżeć wśród ludzi, którzy chcą mnie pożreć, których zęby to włócznie i strzały, a których język to ostry miecz. Zastawili sieć jako pułapkę dla moich nóg. Uginam się pod ciężarem udręki. Wykopali przede mną dół, ale sami do niego wpadli.”


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl