Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Czarcie żebro - Magiczny pył rytualny

Dostępność: brak towaru
Cena: 44,00 zł 44.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Czarcie Żebro to proszek oparty na mieszance ziół oczyszczającej z uroków, złego oka, klątw...
Mieszanką ta można obsypywać przedmioty uważane za "zauroczone", które przyciągają nieszczęścia. Można szczyptę posypać na parapetach i progach domu, aby żadne zło nie wkroczyło, a to co już miałoby się zadomowić - można przepędzić sypiąc pudrem rogi mieszkania i po 24 godzinach, lub 3 dniach - sprzątając, wyrzucając proszek wraz ze śmieciami daleko poza domem.

Przed użyciem wypowiedz następujące słowa potrząsając opakowaniem:
"Boże, kto może być gościem w Twoim namiocie? Kto może przebywać na Twojej świętej górze? Ten, kto postępuje nienagannie, robi to, co słuszne i mówi w sercu prawdę. Nie rzuca oszczerstw, w żaden sposób nie krzywdzi bliźniego ani nie psuje opinii znajomym. Nie wycofuje się ze złożonej obietnicy, nawet jeśli jest dla niego niekorzystna. Nie pożycza swoich pieniędzy na procent ani nie daje się przekupić, żeby zaszkodzić niewinnemu. Człowiekiem, który tak postępuje, nigdy nic nie wstrząśnie".


Proszek jest produktem aromatycznym, zamkniętym w szklanym opakowaniu o wymiarach 82 mm x 49 mm i pojemności 90 ml, wyposażonym w metalową zakrętkę z obrotowym zamknięciem, którego obrotowy ruch pozwala otworzyć opakowanie (dziurki) i dostosować ilość używanego pyłu do własnych potrzeb. Przed użyciem należy odkręcić zakrętkę i pozbyć się foliowego zabezpieczenia.


Magiczne proszki, pudry i posypki służą uaktywnieniu energii na określonym terenie, jak i na przedmiotach rytualnych. Ich działanie (zwłaszcza w terenie) jest bardzo silne, gdyż nie sposób "pozbyć" się raz rozsypanego proszku. Dlatego uważa się je za niezwykłe narzędzie do czarów i uroków, które połączone z właściwą emocją sypiącego potrafią tygodniami (miesiącami) roztaczać aurę swej magicznej istoty.

Najprostszym proszkiem jest sól morska lub kamienna, sól czarownic, cegielny pył czy Cascarilla. Jednymi z bardziej skomplikowanych i tradycyjnych proszków jest Parzystopa, proszek Goofer, czy pył (bród) ze skrzyżowania dróg. Każdy z nich ma inną tradycję, przepis wykonania, czy pomysł na użycie. Większość nich działa poprzez tak zwaną "magię stóp" - proszki oddziałują na stąpających po nich ludzi, oraz są roznoszone na butach dalej - to czyni z nich potężnych sprzymierzeńców każdej szanującej się Wiedźmy czy Czarownika.

  • Użyj ich w przestrzeni, do posypania podłogi w domu, firmie, klatki schodowej, wycieraczki, rogów mieszkania, progu, wejścia na posesję, drogi prowadzącej do biznesu...
  • Użyj ich na ołtarzu, do posypania talizmanów, pieniędzy, faktur, dokumentów, karmienia mojo, posypywania papieru petycyjnego (czy imiennego), obsypywania równomiernie ołtarza, aby później wykreślić na nich pożądane symbole, albo tworzenia symboli wokół świec...

Uwaga, proszki, pyły, pudry nie są produktami kosmetycznymi! Jest to produkt magiczny do zastosowań rytualnych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl