Siedem Kadzideł

Dostępność: średnia ilość
Cena: 34,50 zł 34.50
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Kadzidła w postaci drobnego proszku z drewna, ziół, żywic, olejków eterycznych. Zapakowane w szczelne, zamykane słoiczki o pojemności ok. 65 ml, oraz wadze zawartości (zależnie od rodzaju składu kadzidła) 15-20g.

Kadzidła można spalać bez węgielków - usypując mały stożek, można także sypać na węgle, Dodatek specjalnych, naturalnych substancji wiążących umożliwia wymieszanie kadzidła z wodą (do konsystencji gęstej pasty) i lepienie patyczków, stożków, kulek, które po zasuszeniu zachowują nadany kształt.

Ilość kadzideł jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania zapasów.­­

 

Nasi przodkowie wyłonili 7 Sił Kosmosu, jakie władają naszym losem i wszystkimi aspektami naszego życia. Nazwy ich przez lata przywoływały bogów, imiona zaś ich nadano planetom (gdzie słońce i księżyc także do nich dawniej zaliczano. Od bogów wzięły także nazwy dni tygodnia…mimo upływu tysięcy lat wciąż z nami są i odpowiadają na wszelkie potrzeby. Każdą bowiem rzecz można przyporządkować jednej dominującej planecie.

I tak:

Słońce to ojciec, prowadzi i daje witalność, zdrowie, przegania lęki, smutki, oświetla drogę, pomaga dostrzec rzeczy takimi jakimi są, pomaga wynieść ludzi na piedestał, pomaga zwyciężać, rozumieć i dostrzegać.

Kadzidła solarnego użyjemy, aby osiągnąć sukces, zyskać większą świadomość, ocieplić swój wizerunek, zdobyć rzeczy, których pragniemy – szczególnie te materialne. Wspierać będzie przyjaźnie, rozwój i moce.

Główne sfery oddziaływania: dobrobyt, witalność, zdrowie, zwycięstwo, postrzeganie, sukces, świadomość, uznanie, rozwój.

Księżyc to matka, czuła i wrażliwa – pomaga dostrzec subtelne rzeczy, rozwijać intuicje, czary kobiece, uzdrawiać przez oczyszczenie zwłaszcza kwestii emocjonalnych, ukazuje prawdziwych przyjaciół i prawdziwych wrogów poprzez subtelne różnice, które potrafimy dzięki niemu dostrzec.

Kadzidła lunarnego użyjemy, aby wróżyć, dostrzegać przyszłość, uprawiać magię kobiecą, oczyścić się ze zbędnych rzeczy, przez które nie możemy osiągnąć tego co pragniemy. To także kadzidło pracy z przodkami, gdy prosimy ich o pomoc w codziennym życiu.

Główne sfery oddziaływania: intuicja, wróżenie, wrażliwość, uzdrawianie, magia, oczyszczenie, przodkowie, spirytyzm, opieka.

Merkury jest posłańcem, wszędzie go pełno, porusza się najszybciej ze wszystkich planet dzięki temu wie wszystko i może zdziałać wiele w różnych aspektach życia. Wiedza, mądrość i komunikacja, oraz handel to jego domeny. Potrafi rozłożyć rzeczy na detale, aby potem złożyć. Podsunie do nas odpowiednich ludzi i informacje, gdy ich poszukujemy.

Kadzidło Merkurego używamy ucząc się, starając się zrozumieć różne sprawy – wtedy często łączymy je z kadzidłem solarnym, słońce oświetla wszystkie rzeczy a Merkury zapoznaje nas z nimi, daje nam możliwość zrozumienia zawiłości świata. Merkury to także świetne kadzidło do spraw handlu i materii, zwłaszcza finansów na które mają wpływ inni ludzie – usługi, handel, promocja.

Główne sfery oddziaływania: zrozumienie, mądrość, komunikacja, handel, pieniądze, klienci, promocja, wiedza, analiza.

Wenus obdarza obfitością, pięknem, miłością i rozkoszą. Nie jest skora do walk, woli załatwiać sprawy po dobroci – pacyfistycznie. Stawia na naszej drodze ludzi z którymi znajomości mogą trwać do końca życia, z którymi łączą nasz wspólne pasje a czasem i relacje, a czasami zdarzy się, że i małżeństwo.

Kadzidło Wenus użyjemy by poukładać sobie sprawy związane z uczuciami. Kiedy chcemy związać się z kimś, kiedy pragniemy być atrakcyjni dla innych. To także kadzidło obdarzające nas mocą przyciągania i zjednywania sobie ludzi. Wenus kładzie nacisk także na obfitość prezentów od innych i na budowanie pożądania.

Główne sfery oddziaływania: obfitość, piękno, miłość, rozkosz, seks, związki, atrakcyjność, pożądanie, prezenty.

Mars, czerwony wojownik. To planeta energii, siły i determinacji. Bywa tak niecierpliwy, że jego moce działać potrafią wcześniej niż nasz rytuał. Nie lęka się, a raz uruchomiona jego energia musi się sama wypalić.

Kadzidło Marsa użyjemy w celach obronnych, aby dodać sobie odwagi, aby postawić zaporę pomiędzy nami a naszymi wrogami. To kadzidło pomaga nam przeć do przodu pomimo przeciwności – wszystko po to, aby osiągnąć zamierzony cel.

Główne sfery oddziaływania: energia, determinacja, zwycięstwo, obrona, odwaga, zapora, motywacja, cel, przyspieszenie.

Jowisz – największa planeta układu słonecznego – potężne bóstwo siły, charyzmy, sławy i uznania. Ludzie pracujący z nim nazywali go „Wielkim Szczęściem”, ponieważ miał sprzyjać we wszelkich przedsięwzięciach.

Kadzidła Jowisza użyjemy, aby uzyskać szacunek, uznanie, bogactwa oraz wszechwładne znajomości. Jowisz często działa z przesadą, potrafi dostarczać rzeczy w nadmiarze. Często korzyści z pracy z nim poczujemy w pomocy osób na wysokich, eksponowanych stanowiskach.

Główne sfery oddziaływania: charyzma, uznanie, sława, szczęście, szacunek, bogactwa, spełnienie, radość, dostatek.

Saturn, władca czasu, planeta z opasającym ją pierścieniem, który zdaje się ukazywać jej charakter. Saturn bowiem układa rzeczy, powstrzymuje działania, a jego moc możemy poczuć z opóźnieniem. To planeta historii, prawa, władzy urzędowej.

Kadzidło Saturna użyjemy w sprawach dotyczących prawa, spadków, sądu, urzędów. To sprzyjający Saturn pomaga załatwić sprawy – porządkując je. Nie zawsze daje to co chcemy, ale często daje to co potrzebujemy. Jego stabilna moc pomaga budować naszą pozycje w firmie, szkole, społeczności.

Główne sfery oddziaływania: czas, sprawiedliwość, układanie, dziedziczenie, urzędy, sądy prawo, stabilizacja, spowolnienie.

 

Kadzidła w postaci drobnego proszku z drewna, ziół, żywic, olejków eterycznych. Zapakowane w szczelne, zamykane słoiczki o pojemności ok. 65 ml, oraz wadze zawartości (zależnie od rodzaju składu kadzidła) 15-20g.

Kadzidła można spalać bez węgielków - usypując mały stożek, można także sypać na węgle, Dodatek specjalnych, naturalnych substancji wiążących umożliwia wymieszanie kadzidła z wodą (do konsystencji gęstej pasty) i lepienie patyczków, stożków, kulek, które po zasuszeniu zachowują nadany kształt.

Ilość kadzideł jest ograniczona i będzie dostępna do wyczerpania zapasów.­­

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Paczkomat od 199 PLN Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost) już od 199,00 zł.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium