Tetragrammaton - kadzidło JHWH - Magia Ceremonialna, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A. Crowley, Thelema

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 102,00 zł 102.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wyjątkowe kadzidło, które w swym składzie nawiązuje do Ketoret (biblijnego kadzidła), jednak zgodnie z tradycjami Zakonu Złotego Brzasku - skład nieco odbiega symbolizując potężną i ślepą moc czterech żywiołów. Dedykowane do Magii Ceremonialnej, ręcznie wykonane, toczone w małe kulki (około 3-6 mm), każda z kulek obtoczona w cienkich złotych listkach. Używać maksymalnie 1 sztukę na raz, kładąc na rozżarzone węgielki. Można dzielić na mniejsze porcje.

Kadzidło swą nazwą wskazuje na silny związek z najwyższym imieniem Boga - Tetragrammatonem, które określa niewypowiadalne imię czterosylabowe. Każdy ze składników kadzidła nawiązuje do jednej sylaby imienia JHWH, tym samym wiąże się z czterema stronami świata, żywiołami i archaniołami.

Sam Crowley pisze o nim: "jest to święte kadzidło dla Tetragramu. Po ciastkach światła i kadzidle Abramelina, jest najpotężniejszym ze wszystkich znanych perfum (zapachów).W rzeczywistości jest ono w pewnym sensie potężniejsze od nich, ponieważ one poświęcone są konkretnym celom, podczas gdy ono jest całkowicie bez sumienia. Składa się z galbanum dla powietrza, onychy dla wody, storaxu dla ziemi i olibanum dla ognia. Reprezentuje ślepą siłę czterech żywiołów i dzięki jej użyciu, można doprowadzić do manifestacji."

Dzięki tej informacji wiemy, że tylko my jesteśmy etycznie odpowiedzialni za naszą magiczną pracę.

Kadzidło nie zawiera żadnych wypełniaczy. To czyste składniki utarte w jednorodną (na ile to możliwe) masę.
Kadzidło jest bardzo lepkie, dlatego zabezpieczyliśmy je złotą folią, której nie należy usuwać przed ułożeniem kulki na węglu. Spali się wraz z kadzidłem.

Opakowanie zawiera kadzidło żywiczne w złotych kulkach, o łącznej wadze 4 g.

Uwaga!
Przechowywać w niskich temperaturach. W temperaturze około 40 stopni Celsjusza, kulki mogą stać się miękkie i łączyć się ze sobą. Jest to normalna sytuacja, wynik dużej zawartości olejków lotnych. 

Opinie o produkcie (1)

22 grudnia 2019

To moje ulubione kadzidło. Kocham jego zapach i sposób w jaki się spala. Wygląda to spektakularnie - tworzy wąski silny wysoki słup dymu. Używam go do rytuałów dziękczynnych, bo ma dla mnie szczególną wartość. Jest niepowtarzalne i warte swojej ceny!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl