Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
Olejek Dobrej Pracy
Olejek Dobrej Pracy
25,00 zł
szt.
Olejek Łatwego Życia
Olejek Łatwego Życia
25,00 zł
szt.
Parzystopa (Hot Foot)
Parzystopa (Hot Foot)
35,00 zł
szt.
Olejek Dotrzymanego Słowa
Olejek Dotrzymanego Słowa
25,00 zł
szt.
Olejek Rób co mówię! (naginanie woli)
Olejek Rób co mówię! (naginanie woli)
25,00 zł
szt.
BOGACTWO - wachlarz rytualny
BOGACTWO - wachlarz rytualny
180,00 zł
Olejek Szybkiego Szczęścia
Olejek Szybkiego Szczęścia
25,00 zł
szt.
Olejek Ognia Namiętności (Pasji)
Olejek Ognia Namiętności (Pasji)
25,00 zł
Olejek Uciekaj Diable Uciekaj (Run Devil Run)
Olejek Uciekaj Diable Uciekaj (Run Devil Run)
25,00 zł
szt.

Indiański Strażnik - przypinka, moneta, XIX wiek

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 160,00 zł 160.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

PRODUKT OCZYSZCZONY I KONSEKROWANY!

1 cent z Indianinem – identyfikowanym jako „Black Hawk”.

Księga Izajasza 62:2 „Na twoich murach, Jerozolimo, postawiłem strażników. Niech nigdy nie milczą — ani w dzień, ani w nocy.”

Czary związane z tą monetą są bardzo stare, ponieważ od 1909 roku rząd USA przestał wybijać te monety. Ich moc pochodzi z unikalności tych monet, z czasów kiedy magiczne użycie wielu przedmiotów było bardziej powszechne, z historii o „indiańskim obserwatorze” zatrudnianym kiedyś, aby ostrzegał przed nadchodzącymi „kłopotami” w postaci kontroli, bandytów i innych nieprzyjemnych okoliczności. Taki obserwator wyłapywał wcześniej nadchodzące niebezpieczeństwo i ostrzegał „pracodawcę”. Na tym fakcie opiera się praca z tą niezwykłą monetą.

Aby być bezpiecznym, trzymać kontrolę, policję, urzędy i inne instytucje z daleka, a także potencjalne zagrożenia wywoływane przez ludzi – zatrudnij „duchowego obserwatora”. Tradycja ta może wiązać się z fragmentem Biblii, z Księgi Izajasza 62:2 gdzie mowa o stawianiu strażników.

Dawniej gdy moneta była bardziej popularna – przybijało się do progu drzwi, lub framugi czterech takich „obserwatorów”, a tam gdzie była prowadzona nielegalna działalność – aż dziewięciu. Taką monetę przybijało się gwoździem na wylot, albo wbijało dwa gwoździe pomiędzy którymi umieszczano monetę, a same gwoździe zaginano tak aby powstał znak „X” ze skrzyżowanych gwoździ, który utrzymywał monety. Taki zabieg miał symbolicznie „przekreślać” i unieważniać wszelkie kontrole i kłopoty urzędowe.

Aby moneta w czarach miała moc ważny jest materiał, wyobrażenie, bycie w obiegu i w wielu dłoniach, okoliczności ale także unikalność, czyli data wybicia. Te daty, które są szczególne jak 1888r mają wzmacniać moc monety, a najpotężniejsze z monet to te wybite w latach przestępnych! Zauważ proszę, że rok 1888 jest niezwykłym nie tylko jako ciąg trzech ósemek, jest także rokiem przestępnym!

Monety tej szukaliśmy bardzo długo (około 4-5 lat z przerwami oczywiście! Czasami bardzo dłuuugimi przerwami) tyle zajęło nam zidentyfikowanie legendarnej monety. Dzisiaj, gdy już wiemy o jaką monetę chodzi jest dużo prościej, ale wiedza ma to do siebie, że przychodzi kiedy jest potrzebna.

Użyliśmy oryginalnych monet z obiegu wybitych w latach 1859 – 1909, w których to tylko wybijano owe monety. Na rewersie zamontowaliśmy „pin” czyli rodzaj maleńkiego pręciku który wraz z „żabką” tworzy przypinkę. Do połączenia użyliśmy kleju epoksydowego, który mocno trzyma igłę, natomiast nie jest tak agresywnie niszczący dla monety jak na przykład metalowy lut, który w początkowej fazie rozważaliśmy do użycia.

Dlaczego tak postanowiliśmy?

Przypinka może być stosowana powszechnie w postaci nie rzucającej się w oczy „ozdoby”, można ją wpiąć w kurtkę, bluzę lub torbę, plecak.
Drugą funkcją jest możliwość wbicia monety w miękkie powierzchnie (np. gipsowe ściany). W tym celu ściągamy „żabkę” i wciskamy monetę w pożądane miejsce.

Uważa się, że jeśli ulegnie uszkodzeniu – przyjęła potężny atak na siebie i należy poddać ją rytualnemu oczyszczeniu a najlepiej podziękować za pracę i zakopać w jakimś miejscu, daleko od domu.

 

Pamiętajmy, że monety podobnie jak inne „czarodziejskie” przedmioty, karmimy – nadają się do tego olejki magiczne lub dobry alkohol np. whisky - ognista woda.

Produktem jest przypinka z oryginalną monetą, cena różni się ze względu na unikalność niektórych monet.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl