Zapalne Zamieszanie - edycja 2019

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 9,60 zł 9.60


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Spowoduje zamieszanie w szeregach wroga, tak aby stracił cel z oczu - czyli Ciebie.

Używana do: tworzenia zamieszania, a czasem nawet konfliktów. To typowa mieszanka obronna (agresywna) gdy już inne sposoby "po dobroci" zawiodą. Mieszanka ta prawidłowo użyta wprowadza chaos pośród wrogów. Zamieszanie to prowadzi do stracenia celu z oczu. Ogólnie mówiąc - są to różnego typu zdarzenia uniemożliwiające zaszkodzenie Tobie.

Aby zablokować wrogowi możliwość szkodzenia Tobie. Używaj tego czaru w ostateczności - kiedy inne sposoby zawiodą, ponieważ graniczy on z zasadą prawa magicznego by "nikomu nie czynić niczego wbrew jego woli". Jednak kiedy zyskujemy pewność szkodliwego działania, niekiedy nie mamy wyjścia. Weź kartkę papieru i wytnij z niej kwadrat o rozmiarze 9x9 cm. Na górze napisz swoje imię i nazwisko, odwróć kartkę w lewo tak, aby Twoje dane znalazły się na dole kartki (do góry nogami), a następnie wpisz imię i nazwisko osoby która Ci szkodzi, lub informację o niej w stylu "osoba, która źle mi życzy".
Odwróć ponownie kartkę o 180. Teraz weź ostre nożyczki i odetnij swoje imię i nazwisko od osoby która Ci szkodzi. Powiedz "Odcinam Ciebie i Twoje zło, Twoje czyny, myśli, emocje (...tutaj możesz wstawić dowolne sprawy...) nie mają już do mnie dostępu". Kartkę ze swoim imieniem posmaruj np. "olejem błogosławieństwa" i schowaj w domu (przynajmniej na 3 miesiące, a potem możesz zakopać w okolicy domu, lub w doniczce. Kartkę z nazwą "wroga" najlepiej położyć na jakimś kawałku szarego, pogniecionego papieru (może być w kratkę - nawet własnoręcznie rysowaną), zasypać mieszanką i zagnieść w kulkę. Można mówić: "Gubisz się! Gubisz się! Gubisz się! Już nie widzisz dalej mnie! Wokół Ciebie zapalne zamieszanie - ja bezpieczny/bezpieczna - nic mi się nie stanie!". Kulkę zanieść nad rzekę i wrzuć do wody przez lewe ramię nie oglądając się za siebie wróć do domu.

Każde opakowanie zawiera 30g aktywowanej energetycznie mieszanki błogosławionych ziół.

Uwaga: zioła nie są przeznaczone do spożycia. Jest to artykuł kolekcjonerski stworzony do celów rytualnych.

Dane techniczne

Akcesoria magiczne Nie
Rytuały i działania magiczne Tak
Amulety i talizmany Nie
Oczyszczenie i usunięcie uroków Nie
Szczęście i fart Nie
Ochrona i obrona Tak
Kondycja i zdrowie Nie
Sądy i wyroki Nie
Praca i awanse Nie
Rozwój i nauka Nie
Kontrola i dominacja Nie
Uznanie i sława Nie
Klienci i biznes Nie
Pieniędze i presperity Nie
Miłość i związki Nie
magia ziemi Tak
magia powietrza Nie
magia wody Nie
magia ognia Tak
Magia runiczna Nie
Magia anielska Nie
magia żywiołów Tak
magia wysoka (ceremonialna) Nie
magia niska (ludowa) Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl