Uniwersalne, magiczne mieszanki ziołowe HooDoo

Skład każdej mieszanki został przygotowany według ścisłych wytycznych.
Inspirowane pradawną wiedzą, oczyszczone i aktywowane by spełnić określone zadanie
są gotowe do natychmiastowego użycia! Jeśli masz potrzebę i fantazję, możesz łączyć wiele mieszanek ze sobą tworząc nowe jakości i rozbudowując ich moc o dodatkowe funkcje!

Ta mieszanka to podstawa do każdego działania! Połącz z innymi produktami linii HooDoo Magic tworząc specyficzne, uniwersalne i dopasowane do potrzeb produkty jak kadzidła, czyścidła, słodkie słoje, butelki ochronne, oleje do lamp i wiele innych.

Przykładowo: Łamacz Zaklęć, Otwarte Drogi i Mądrość Króla Salomona - by zyskać wgląd w sytuację i zyskać mądrość pokonania przeszkód, przełamania uroków i pójścia naprzód.

 

Przykładowe użycia i połączenia dowolnej z mieszanek.

  • Sól – zmieszaj sól z ziołami by stworzyć lub wzmocnić ich ochronne działanie. Przykład: Korona Sukcesu z solą – posyp progi, by żadne złe moce nie mogły zniszczyć Twoich planów i budowy sukcesu.

  • Cukier, miód, melasa – zmieszaj je z ziołami by stworzyć i wzmocnić ich pozytywne działanie. Przykład: Klienci do mnie – by klientom było dobrze w Twoim sklepie; Naprawa Szefa – by szef rozpatrywał Cię w kategoriach „słodkiej osoby”. Często używane w sprawach emocji i miłości.

  • Czyścidło/woda do mycia podłóg – dodaj zioła lub napar wraz z czyścidłem do wody, którą zmywasz podłogę. Myj wychodząc by oczyścić lub wchodząc do domu by zaprosić dane energie.

  • Kadzidło – zależnie od bazy kadzidlanej do jakiej dodasz zmienisz jakość kadzidła i jego wzór energetyczny.  Przykład: Otwarte Drogi z kadzidłem związkowym tworzy pole do budowania relacji partnerskich, natomiast z kadzidłem finansowym do nowych umów biznesowych i napływu klientów.

  • Mydło – zależnie od typu mydła, możesz zwilżyć jego powierzchnię i przycisnąć do ziół. Codzienne użycie mydła pozwoli Ci tworzyć rytuał z każdego mycia dłoni! Możesz też wybrać bazę mydła magicznego z naszego sklepu i połączyć z ziołami, tworząc w łatwy sposób własne mydło!

  • Świece – skruszone zioła doskonale nadadzą się do „ubierania świecy”. Namaść świece odpowiednim olejkiem i posyp ziołami. Przykład: Spokój (mieszanka), Ochrona (olejek), niebieska/błękitna świeca – aby przywrócić spokój i harmonię w domu, zwłaszcza jeśli ma się awanturniczego męża. Dodatek ziół (np. głóg) i miodu nakłoni niewiernego męża do pozostania w domu i nie wchodzenia w konflikty.

  • Napar – dodany do płynu do płukania podczas prania, pomoże nasączyć energią dany ubiór. Przykład: Ogień Pasji – ubranie w którym wychodzimy na spotkanie by wzbudzać pożądanie; Dostań Pracę – ubranie w którym idziemy na rozmowę kwalifikacyjną. Odmianą tego czaru było moczenie skarpet w wywarze i suszenie a następnie noszenie ich przed danym wydarzeniem.

  • Papier – często łączony z tzw. papierem petycyjnym w który zawijano zioła, a następnie wkładano do buta, ukrywano, chowano do słoja z miodem. Można także posypywać dane dokumenty. Przykład: Przyjazny Sędzia, posypujemy ziołami dokumenty które składamy do sądu, a następnie zsypujemy je i bierzemy ze sobą w brązowym woreczku idąc na rozprawę.

  • Olej – połączone z olejem jadalnym, lub oliwą służą jako paliwo do lamp magicznych. Przykład: Klucz Mistrzostwa łączymy z olejem słonecznikowym (słonecznik – słońce – sukces), często dodatkowo z olejkiem magicznym lub eterycznym, po paru dniach możemy używać w lampkach oliwnych zawsze podczas nauki przed egzaminem.

Istnieje wiele odmian, technik i wersji użycia mieszanek. Kieruj się wyobraźnią, a my co jakiś czas będziemy inspirować Cię filmem, lub blogiem.

 

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Kronika Świateł 2020 - PRZEDSPRZEDAŻ
Kronika Świateł 2020 - PRZEDSPRZEDAŻ
195,00 zł 175,00 zł
szt.
Biała Szałwia
Biała Szałwia
19,20 zł
szt.
Palo Santo z Ekwadrou
Palo Santo z Ekwadrou
30,00 zł
Świece cerkiewne
Świece cerkiewne
7,20 zł
szt.
Olej Magnetyczny
Olej Magnetyczny
28,80 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl