Świeca Odwróconego Działania - podwójnego działania - rytuał

Dostępność: średnia ilość
Cena: 125,00 zł 125.00


ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Rzadko tworzymy wywody o rynku świec w Polsce, zwłaszcza w dziale produktu. Tutaj zrobimy wyjątek, ponieważ mija rok jak pierwszy raz usłyszeliśmy od naszych Klientów pytanie o "świecę odwróconego działania" z hasłem "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual" a dezinformacja internetowa nie słabnie.

Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o świecy, ucieszyło nas że ktoś jeszcze promuje klasyczne techniki w stylu Hoodoo. Nie zdziwiły nas nawet opisy "jinx repellent magic formula" oraz "anti-jinx ritual", uznaliśmy że nie wszyscy muszą tłumaczyć nazwy jak my.  Więc przyjrzeliśmy się bliżej rytuałowi, który był nam doskonale znany od wielu lat w różnych formach...i to nie był ten rytuał. Wnioski zachowamy dla siebie, Wam jednak przedstawimy idee świecy i sposób pracy z nią.

Świece odwrócone nawiązują do dawnych, ludowych rytuałów. Prawdopodobnie pierwsze z nich były najzwyklejszymi świecami. Idea pracy ze świecą zakładała jej wypalanie od końca (!) odwróconą "do góry nogami". W tym miejscu możemy sobie wyobrazić kształt takiej świecy, gdyż musiał pozwolić na ustawienie jej "do góry nogami". Świeca paląc się od podstawy ku początkowi - "oszukiwała czas" cofając go symbolicznie i magicznie.
Starając się zgłębić tajniki tego typu świec, prawdopodobnie z czasem pojawiły się dodatkowe kolory - aby wzmocnić efekt magiczny podczas palenia. Tak powstały świece dwubarwne - podwójnego działania, które wypalano odwrotnie czyniąc z nich "świece odwrócone", czyli teraz znane pod pojęciem "świeca odwróconego działania". 

Odpowiednio skonstruowany rytuał posiada wiele odniesień do odwrócenia i wycofania, a sam przebieg pozwala skoncentrować się w każdym geście rytualnym na efekcie odbicia. Świece, które mają wyzbyć się zła/pecha/uroku/choroby/klątwy z życia, a dokładnie z określonej dziedziny życia posiadają tradycyjnie czarne zabarwienie występujące w dolnej części świecy, oraz barwną druga połowę symbolizując tym samym dziedzinę dla której wykonujemy oczyszczenie.

Najważniejszą częścią rytuału jest ODWRÓCENIE świecy, to czyni jej działanie ODWRÓCONYM. To naprawdę jest proste (chyba, że ktoś nie odrobił zadania domowego). Jeśli świeca, którą otrzymujecie od nas jest czarna w dolnej części a barwna w górnej, palona w ten sposób oznaczać będzie przekleństwo w dziedzinie jaką symbolizuje kolor! Świecę należy spreparować odpowiednio! Dlatego uczulamy wszystkich na nieuważne używanie świec rytualnych nieznanego pochodzenia. Warto zapoznać się z innymi produktami „producenta”, poznać jego twarz, doświadczenie i dziedziny życia jakimi się zajmuje. Taki swoisty „wywiad” pozwoli Wam dokonać mądrego wyboru, zanim szukając pomocy finansowej – wyrzucicie w błoto resztki oszczędności.

 

Jak użyć Świecy Odwróconego Działania - Podwójnego Działania do Odwróconego Czaru

Jeśli to możliwe wybierz okres ubywającego księżyca, odpowiedni dzień tygodnia (pokonanie przeciwności to np. wtorek, zwycięstwo – niedziela). Godziną odpowiednią będą godziny popołudniowe w przedziałach: 16:00 – 16:30 oraz 17:00 – 17:30. Jeśli z jakiś względów nie możesz dotrzymać któregoś (wszystkich) z czynników czasu – nic nie szkodzi. Jeśli natomiast uda Ci się dopracować czas – tym lepiej. Czasami jednak zdarza się, że trzeba reagować natychmiast – wtedy pomijamy większość czynników związanych z wyborem czasu.

W zestawie znajdują się:

  1. Świeca Podwójnego Działania (zawsze czarna z dodatkową barwą)
  2. Olejek Odwrócenia
  3. Olejek pożądanego celu (dla zielono-czarnej: finansowy; dla czerwono-czarnej: miłosny; dla biało-czarnej: błogosławieństwa)
  4. Specjalny gwóźdź
  5. Egzorcyzmowana sól z krabowym proszkiem odwrócenia
  6. Lustro
  7. Instrukcja

Dodatkowo potrzebujesz kawałka mocnej folii aluminiowej jako podstawy swojego rytuału. Oraz cienkiego, ostrego noża.
Rytuał dokładnie jest opisany w załączonej instrukcji, dlatego przygotowując się do niego - przeczytaj uważnie instrukcję. Koniecznym będzie wyrycie gwoździem odpowiednich słów - warto to przetrenować, zwłaszcza pisanie w sposób lustrzany. Dwie ostatnie przestrogi to po pierwsze, pamiętaj że pracujesz z dwoma kolorami, dwoma sposobami pisania na świecy i dwoma olejkami - pomiędzy użyciem pierwszego i drugiego olejku - umyj dokładnie ręce! Po drugie, - po zakończonym rytuale pozbądź się resztek świecy najlepiej na rozstajach (rozdrożu) np. zakopując ją. Świecę wypalamy na jeden raz.

Świece są dostępne w 3 wielkościach, oraz w 3 "kolorach" - czarno-zielone: do pracy z trudnościami finansowymi, czasami wycofaniem kłopotów zdrowotnych (jednak tutaj prosimy o kontakt); czarno-czerwone: do pracy ze sferą uczuć, wycofaniem niekorzystnych zmian; oraz czarno-białe: do usunięcia klątw, złorzeczeń, ogólnych zmian na lepsze i błogosławieństwa.
Świece są wykonane z naturalnych wosków barwionych w masie, podobnie jak nasze świece wotywne. Istotną różnicą jest knot, który nie kończy się kilka milimetrów przy podstawie a dobiega jej końca i jest widoczny na spodzie świecy. Ta część jest wymagana aby prawidłowo spreparować świece do rytuału.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl