Smocza Krew naturalna w pisaku z dodatkiem złotego pigmentu

Dostępność: brak towaru
Cena: 90,00 zł 90.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Atrament Smocza Krew w pisaku z dodatkiem złota!

Znaliśmy ten atrament od lat, ale kilka ostatnich miesięcy poświęciliśmy na testowanie nowego pomysłu. Nie dla wszystkich użycie pióra, stalówki jest optymalne i łatwe. Dlatego od zeszłego roku testowaliśmy różne koncepcje i zaowocowało to "pisakiem" z naturalnym atramentem magicznym - smocza krew z pigmentem złota dukatowego. 
W dawnych manuskryptach to połączenie było prawie nierozłączne - spoiwo z czystej żywicy draceny w kolorze krwistej czerwieni, doskonale podkreślało złoty pigment proszkowy, dla którego było nośnikiem i "klejem".
Jest to optymalna mieszanka kolorystyczna z 4 odmian smoczej krwi wg naszego autorskiego pomysłu, wzbogacona pigmentem w postaci tzw. "złota dukatowego", jednocześnie zachowując pełną wartość 100% pisaka ze smoczą krwią.
Pisak posiada pompkę i należy delikatnie, kilkakrotnie nacisnąć końcówkę podczas pierwszego użycia i poczekać do napłynięcia atramentu.
podczas kilku miesięcy prób odkryliśmy, że pisak nie zasycha (!), jest szczelny wraz z zamknięciem i starcza na bardzo, bardzo dużo pisania...

A co można nim pisać?

Zaklęcia, petycje, pakty, umowy, prośby do Wszechświata - wszystko to wspaniale się uda z niezwykłym atramentem - Smocza Krew w pisaku.

Wyjątkowo w przypadku tego pisaka, należy dokładnie wymieszać zawartość poprzez intensywne wstrząśnięcie przed użyciem. Dodatkowo wskazanym jest aby pisak przechowywać w pozycji poziomej, lub końcówką piszącą skierowany ku górze.

 

Grubość pozostawianej linii to około 1 mm (0,7 mm).
Pojemność atramentu - około 10 ml (istnieje możliwość powtórnego napełniania).

 

Prosimy nie pompować zbyt wiele razy pisaka, pozwalając wpierw spłynąć barwnikowi wzdłuż końcówki. Pamiętaj o zamykaniu szczelnym pisaka po użyciu. W przypadku złotych pigmentów, nie należy przechowywać pisaka w pionie z końcówką piszącą na dół, a przed użyciem dokładnie wymieszać zawartość wstrząsać pisak, tak aby metalowa kulka rozprowadziła dokładnie pigment – dzięki temu Twój pisak będzie Ci długo służył swą magiczną mocą! 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl