Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.

Diwali - Festiwal Światła (OSTATNI DZIEŃ!) - zbuduj z nami ołtarz dostatku i wiedzy!

70908bb3354c8b8d8a8436e90225e20d
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 5,00 zł 5.00

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Diwali symbolizuje zwycięstwo światło nad ciemnością, dobra nad złem, wiedzy i mądrości nad ignorancją.
Festiwal związany jest z boginią Lakshmi - boginią dobrobytu i bogactwa, płodności, zbiorów i szczęścia, oraz z Ganeśą - Panem mądrości, wiedzy, który otwiera każdą drogę i zapewnia powodzenie we wszelkich przedsięwzięciach, jako bóstwo witalności i dobrobytu patronuje przedsiębiorczym osobom.

Dla kogo jest to święto?
Dla wszystkich! Ale szczególnie dla ludzi pragnących dobrobytu na najbliższy rok, pieniędzy, obfitości, zwiększenia obrotów w firmie - dlatego szczególnie cenione jest przez handlarzy, oraz dla ludzi pragnących witalności, rozwoju, mądrości, poszerzenia horyzontów i wiedzy - uczniów, studentów, oraz każdego dla kogo ważny jest własny rozwój.

Przez najbliższe 5 dni (czas trwania festiwalu) możesz wybrać dowolny produkt - "usługę" - z tej zakładki.
Posłuchaliśmy Waszych próśb (nie każdy może pozwolić sobie stworzyć ołtarz we własnym domu, na którym będzie palił świece, lampki oliwne, maślane i kadzidła przez 5 dni).
Zapraszamy do naszego ołtarza, my już palimy na nim lampki maślane. Składać będziemy dary przez kolejne 5 dni i prosić o mądrość, witalność, obfitość i wszelkie inne dobra. Jeśli chcesz zapalić na naszym ołtarzu świece czy lampki maślane albo kadzidła - oto oferta dla Ciebie. 
Wybierz interesującą Cię usługę, ilość i formę oraz opłać przelewem online abyśmy w czasie trwania festiwalu zdążyli dołączyć Twoje prośby do naszego ołtarza Lakshmi i Ganeśi. Możesz dodatkowo wybrać prośbę, jeśli chcesz, którą spiszemy w Twoim imieniu i umieścimy wraz z innymi prośbami.
Każdego dnia będziemy publikować zdjęcia jak rozwija się nasz wspólny ołtarz.
Pamiętaj, że produkt "zakupiony" nie zostanie Ci wysłany, zostanie on umieszczony na naszym ołtarzu w Twoim imieniu. Gdy dostaniesz maila o "wysyłce" będzie to jednoznaczne z zapaleniem dla Ciebie świec, lamp lub kadzideł.

 

UWAGA - zamawiając ten produkt (usługę) wybieraj proszę go samodzielnie, bez produktów do wysyłki (świec, kadzideł i innych). Jeśli chcesz złożyć zamówienie na produkty do wysyłki - zamów je w odrębnym zamówieniu! Dziękujemy!

Szczęśliwego Diwali!


Jak możesz samodzielnie świętować najbliższe 5 dni?
Sprzątaj mieszkanie, dekoruj je, rozświetlaj, ubieraj się pięknie, gotuj, spędzaj czas z rodziną, pamiętaj o Przodkach, rozświetlaj przestrzeń, zadbaj o więzi z rodzeństwem, obdarowuj innych i...rozświetlaj swoje mieszkanie, przestrzeń i siebie! Zadzwoń do swoich starszych bliskich, podaruj prezent partnerce (tradycyjnie mężowie obdarowują żony), powitaj dusze Przodków, które przychodzą w tym czasie świętować razem z Rodzinami.
Paląc świece, lampy oliwne i maślane, ofiaruj słodycze, płody rolne, wypieki. Oświetlając drogę do swego domu wskazujesz kierunek, którym mądrość i dobrobyt mają podążać do Ciebie.

 

Możesz wybrać:

  • małą cienką świecę, która pali się około 1 godziny;
  • świecę wotywną, która pali się około 12 -15 godzin;
  • klasyczną lampkę z masła klarowanego ghee, palącą się około 24 godzin;
  • dużą lampkę maślaną z masła klarowanego ghee, palącą się około 48 godzin;
  • lampion z 4 lampkami z masłem klarowanym ghee na 4 strony świata, każda z lamp ma u podstawy Ganeśe;
  • kadzidło - klasyczna, wysokogatunkowa trociczka o słodkim aromacie;

Dodatkowo możesz złożyć pisemną intencję - prośbę wpisując ją w pole na stronie. Intencję (prośbę) przepiszemy i złożymy ją na ołtarzu.

Z naszej strony zadbamy o ołtarz, słodycze, ofiary z kwiatów i inne dodatkowe elementy.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl