Gabriel - Jesod - Fundament, Rodzina i Dzieci (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: duża ilość
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Podstawa/Fundament Jesod
Świat stworzenia; kolumna równowagi, zawiadująca wymianą, przekazywaniem dalej zebranych doświadczeń, wiedzy, energii z poprzednich – wyższych sefirot. To jest umiejętność dawania, płynięcia dalej, aby nauczyć się dawać innym siebie. Nauka dzielenia się sobą – swoja wiedzą, umiejętnościami stwarza dla nas fundament, to puszczanie korzeni – rozrastanie się. Powinniśmy potrafić dawać właściwie, rozdzielać sprawiedliwie. Zdarza nam się bowiem, że kierujemy niewłaściwie nasze zasoby – rozdzielając niesprawiedliwie, dając więcej tym którzy nie zasługują lub marnują nasze potencjały, natomiast tym którzy na prawdę potrzebują ich – ograniczamy dostęp. Podstawa uczy nas właściwie dawać, rozdzielać, mnożyć.

Archanioł – Gabriel władca m.in. chóru Aniołów oraz „planety” Księżyc, Ambasador Ludzkości. To Archanioł oczyszczenia, proroctwa, zwiastowania i poczęcia. Poprzez swoje powiązania z „domami Księżyca” – ma wpływ na edukacje dzieci, utrzymanie dobrego stanu zdrowia oraz zapewnieniem bezpieczeństwa podróżującym. Przynosi i pomaga zrozumieć wizje. Jedna z najpiękniejszych chyba legend głosi, że Archanioł Gabriel uczy dzieci w łonie matki o Niebie, a tuz przed narodzinami dotyka je palcem powyżej górnej wargi, aby aż do chwili swej śmieci zapomniały o wszystkim. Stąd ma pochodzić wgłębienie nad górną wargą, tuż pod nosem. Rzadko się wspomina, że jest On również Archaniołem zemsty, śmierci, miłosierdzia i zmartwychwstania. To ten sam Archanioł miał natchnąć Joannę d`Arc, podyktować Koran, zostawić odcisk stopy na płycie w Indianie. To jednej z najbardziej znanych Archaniołów. Ludzie wzywają Gabriela prosząc o nadzieję, poczęcie, ochronę dzieci, wizje i odpowiedzi w snach, oraz porządkowanie emocji.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
 10 lutego 14 lutego  DAMABAYAH  wodnik
 15 lutego 19 lutego   MENQEL wodnik
 20 lutego 24 lutego  AAYOEL  ryby
 25 lutego 29 lutego  HABOOYAH  ryby
 01 marca 05 marca   RAHAEL ryby
 06 marca 10 marca   YABOMAYAH ryby
 11 marca 15 marca  HAYAYEL ryby
16 marca 20 marca  MEVAMAYAH  ryby

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: jaśmin i pachnące korzenie (wg. systemu Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku), oraz kopal.

Gabriel

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl