Michael - Hod - Chwała i Obrona (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: duża ilość
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Chwała - Hod
Świat stworzenia; kolumna surowości, zawiadująca kreatywnym stworzeniem, estetyczną formą. Kiedy wszystko jest gotowe, znamy swoje miejsce i przejęliśmy kontrolę w poprzednich sefirach nakładamy na wszystko estetyczną formę stworzenia na wzór stworzenia świata. Myśl obraca się w piękną formę.

Archanioł – Michael walczący o wszystko co dobre i sprawiedliwe, włada m.in. chórem Archaniołów. Mimo, że uważany za Archanioła (Anioła?) Słońca włada planetą Merkury. Do jednego z jego już legendarnych zadań należy towarzyszenie duszy w drodze do nieba (po śmierci ciała fizycznego). Dawne podania mówią, że to On dzierży klucze do nieba (nim później kulturowo tę funkcję przejmuje św. Piotr). Zatem można prosić Michaela o pokonanie przeszkód, usunięcie ich z drogi – otwarcia dróg, przetarcia szlaku, wskazania odpowiedniej i bezpiecznej ścieżki. Z tych i wielu podobnych powodów wzywamy Go, aby poprowadził zbłąkane dusze dalej do „wiecznej światłości”, odprowadzał zmarłych, jeśli się zagubili w materialnym świecie. Stąd też przedstawienia Michaela ze świecą w dłoni zwiastując Maryi jej bliską śmierć. Wedle niektórych legend Archanioł ten udziela „daru cierpliwości”, a od 1950 r – patronem policjantów. Jako wielki wojownik – wzywany jest podczas rytuałów ochronnych, przepędzających złe siły, demony, ocenia ludzkie czyny i waży je. Jest symbolem Boskiej Obecności, jak brzask symbolizuje początek dnia.

Uwaga!
Na rok 2021 zaplanowaliśmy zmianę wyglądu świecy! Teraz świeca jest smuklejsza, a każda z nich odlewana jest indywidualnie i zawiera określoną skalę barw, jednak celowo jest odlewana tak aby nie było dwóch identycznych świec!
Świece na zdjęciu ukazują przykładowy zarys wyglądu. Dzięki tej zmianie - 
dostaniesz indywidualną i jedyną w swoim rodzaju świecę Anielskiej Emanacji!

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
01 stycznia 05 stycznia NEMAMIAH koziorożec
06 stycznia 10 stycznia YEYEELEL koziorożec
11 stycznia 15 stycznia HEROHIEL wodnik
16 stycznia 20 stycznia MITZRAEL wodnik
21 stycznia 25 stycznia VEMIBAEL wodnik
26 stycznia 30 stycznia YAHOEL wodnik
31 stycznia 04 lutego AANEVAL wodnik
05 lutego 09 lutego MAHAYEL wodnik

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: storax.

Michael

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl