Haniel - Netzach - Zwycięstwo i Miłość (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: średnia ilość
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Zwycięstwo - Netzach
Świat formowania; kolumna łagodności, zawiadująca sukcesem, triumfowaniem nad swoim życiem i samym sobą. To Energia, która pokonała wszystkie wyższe stadia (sefiry) aby w doskonałej formie zstąpić radować się z etapów jakie osiągnęła. To panowanie nad swoim bytem, wzięcie życia we własne ręce, to zarządzanie i kontrola nad światem fizycznym.

Archanioł – Haniel władca Księstw i planety Wenus. Jego imię oznaczające „ten, który widzi Boga”, lub „Chwała Boga” – uważano za amulet chroniący przed złem. Jako władca Wenus – wzywa się Go, aby wspomógł nas w panowaniu nad własnym życiem emocjonalnym i uczuciowym. Poprzez panowanie można zrozumieć pewne zależności, niepodleganie cudzym wzorcom, kontrolę naszych potrzeb i zrozumienie ich zasadności. Czasem dobieramy wokół siebie niewłaściwych ludzi, aby rekompensować pewne braki, czasem aby ukarać się. Powodów niewłaściwych jest wiele – Haniel pomaga nam odzyskać władze nad tym czego naprawdę potrzebujemy w życiu i co jest ważne.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
23 listopada 27 listopada VEHOOEL strzelec
28 listopada 02 grudnia DENEYEL strzelec
03 grudnia 07 grudnia HIHASHYAH strzelec
08 grudnia 12 grudnia AAMAMIAH strzelec
13 grudnia 16 grudnia NANAEL strzelec
17 grudnia 21 grudnia NITHAEL strzelec
22 grudnia 26 grudnia MIBAHAIAH koziorożec
27 grudnia 31 grudnia POOYAEL koziorożec

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: benzoes.

Haniel

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.

Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Paczkomat od 199 PLN Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Paczkomat InPost) już od 199,00 zł.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl