Rafael - Tiferet - Piękno i Uzdrowienie (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: duża ilość
Cena: 59,00 zł 59.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Piękno - Tiferet
Świat stworzenia; kolumna równowagi, odpowiedzialna za harmonię pomiędzy tym czego pragniemy a tym czego potrzebujemy, pomiędzy tym co nie potrzebne a tym co konieczne. To niezwykła równowaga w życiu, harmonia, balans i homeostaza.

Archanioł – Rafael (pomimo wielu sprzeczności, podczas naszych poszukiwań przychylamy się do opinii o istnieniu dwóch Energii – Istot o podobnych imionach: Rafael oraz Michael – Anioła i Archanioła, które wymiennie rezydują w sefirach. Archanioł Rafael wraz z Aniołem Michaelem oraz Archanioł Michael wraz z Aniołem Rafaelem). Rafael jest Regentem Słońca, przywódcą Cnót i Aniołów Stróżów. Jako Archanioł „Uzdrowiciel” posiada zdolność leczenia ludzi ale także Matki Ziemi, przez co tradycyjnie nazywa się go także Aniołem Stróżem Ludzkości. Współcześnie często przyzywany w celu uzdrowienia w szeroko pojętej perspektywie tego słowa, zatem prócz dolegliwości ciała, wprowadza równowagę i uzdrawia umysł, emocje, duszę…i dalej – sytuacje, relacje, świat w jego wielu aspektach, rośliny i zwierzęta. Wspomaga także w szczególności młodzież, a także wszelkie procesy wymagające kreatywności, wiedzy, komunikacji międzyludzkiej ale i zwykłego poruszania się – podróży.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
14 października 18 października HEHIHEL waga
19 października 23 października MIHAEL waga
24 października 28 października VAVALIAH skorpion
29 października 02 listopada YELAHIAH skorpion
03 listopada 07 listopada SALIAH skorpion
08 listopada 12 listopada AARIEL skorpion
13 listopada 17 listopada AASLAYOH skorpion
18 listopada 22 listopada MIHAL skorpion

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: oliban.

Rafael

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać kupony, zniżki, informacje o nowościach i promocjach.
Produkt dnia
Polecamy w szczególności :-)
CELESTIAL - od punktu do talizmanu
CELESTIAL - od punktu do talizmanu

180,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl