Zadkiel - Chesed - Łaska i Obfitość (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: duża ilość
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Miłość/Łaska - Chesed
Świat stworzenia; kolumna łagodności, zawiadująca otwarciem na świat, poszerzaniem swej obecności, rozrastaniem jak przystało na sefirę Jowisza – największej z planet naszego układu słonecznego.

Archanioł – Zadkiel, do którego możemy kierować prośby związane ze wsparciem, współczuciem, dobroczynnością, miłosierdziem, jako wodza chóru Panowań. Należy jednak pamiętać, że jego imię oznacza „Sprawiedliwość Boga”, więc możemy go prosić także o przebaczenie, a także o dobrobyt, szczęście, obfitość, honory i zaszczyty, ogólnie pojętą pomyślność. Wedle tradycji wspomaga ludzi w problemach finansowych i prawnych, a dawne kobiety nosiły amulety z jego imieniem aby urodzić zdrowe dziecko.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
23 lipca 28 lipca NITHAHIAH lew
29 lipca 2 sierpnia HAAYOH lew
03 sierpnia 07 sierpnia YIRTHIEL lew
08  sierpnia 13 sierpnia SAHYOH lew
14 sierpnia 18 sierpnia REYAYEL lew
19 sierpnia 23 sierpnia EVAMEL lew
24 sierpnia 28 sierpnia LEKABEL panna
29 sierpnia 02 września VESHIRIAH panna

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: cedr (wg. systemu Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku), samo drewno cedrowe jednak w obecnych czasach bywa często „podrabiane” dlatego trzymając się systemu zapachowego żywic godnym polecenia będzie galbanum, lub bdellium.

Zadkiel

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl