Zafkiel - Bina - Zrozumienie i "Przejście" (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: średnia ilość
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Inteligencja/Zrozumienie - Bina
Świat emanacji; kolumna surowości, zawiadująca porządkiem Świata. To pierwsza z sefir połączona ze znanymi nam planetami. Włada systematyką, sortowaniem, strukturą i historią – tak charakterystycznymi dla Saturna. To sefira – brama, próg jaki czasem trzeba przejść. Segreguje informacje zebrane w poprzedniej emanacji i układa według klucza. Pomaga pojąć i wyciągnąć właściwe wnioski.

Archanioł – Zafkiel, wódz chóru Tronów. Niektóre legendy wspominają historię jakoby Zafkiel był nauczycielem Noego. Zwracamy się do Niego, gdy chcemy pojąc pewne procesy, zrozumieć dlaczego coś się dzieje, skąd biorą się obecne sytuacje, po co jesteśmy. Dzięki temu wspomaga nas w trudnych przejściach, rzucając odpowiednie światło na nasze życie i sytuacje jakich doświadczamy, jako część większego planu – wspomaga nas w jego zrozumieniu.

Uwaga!
Na rok 2021 zaplanowaliśmy zmianę wyglądu świecy! Teraz świeca jest smuklejsza, a każda z nich odlewana jest indywidualnie i zawiera określoną skalę barw, jednak celowo jest odlewana tak aby nie było dwóch identycznych świec!
Świece na zdjęciu ukazują przykładowy zarys wyglądu. Dzięki tej zmianie - 
dostaniesz indywidualną i jedyną w swoim rodzaju świecę Anielskiej Emanacji!

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
11 czerwca 15 czerwca LEVIAH bliźnięta
16 czerwca 21 czerwca KELIAL bliźnięta
22 czerwca 26 czerwca LIVOYAH rak
27 czerwca 01 lipca PHEHILYAH rak
02 lipca 07 lipca NELOKIEL rak
08 lipca 12 lipca YEYAYIEL rak
13 lipca 17 lipca MELOHEL rak
18 lipca 22 lipca HAHAVIAH rak

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: mirra (wg. systemu Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku), indygo.

Zafkiel

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Darmowa dostawa!
Kurier DPD od 299 PLN
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 299,00 zł.
Produkt dnia
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl