Metatron - Keter - Korona i Karma (świeca archanielska) edycja 2022

Dostępność: duża ilość
Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Światło świecy symbolizuje Emanację Boskiego Źródła, a co za tym idzie - określoną energię sefiry, Archanioła nią zarządzającego i anioły urodzeniowe Jemu podległe.

Każda ze świec anielskich w edycji na rok 2022 zawiera dodatek oleju Exodus i jest alchemicznym zjednoczeniem potężnej (o tej samej nazwie) - świecy Exodus - wraz z emanacjami anielskimi,
To czyni nowe świece niezwykłym narzędziem ułatwiającym kontakt z Aniołami, wypełniającym przestrzeń ochronnym, boskim światłem.

Produkt zapakowaliśmy dla Ciebie w ekologiczny papier z najważniejszymi informacjami o energii danej świecy.


Sefira
Korona - Keter
Świat emanacji; kolumna równowagi, zawiadująca systemem odczuwania i bycia tu i teraz.
Sięgamy po nią, gdy nie możemy osadzić siebie w czasie teraźniejszym. Żyjemy przeszłością, energiami złości, tęsknoty, żalu za tym co było lub zbytnio lękamy się przyszłości i zamiast być „tu i teraz” żyjemy czasem przeszłym lub przyszłym.
To początek Boskiej Kreacji. Tutaj rozpoczyna się stworzenie i jest to sefira najbliższa Źródłu – Bogu.

Archanioł – Metatron, to on jest opiekunem tej emanacji. Możemy kierować do Niego prośby związane ze wszystkimi aspektami sefiry. To On jest jednym z przywódców Serafinów, zwany Aniołem Ludzkości. Łączy w sobie najdoskonalsze cechy ludzkie i anielskie, dlatego zwracamy się do niego z każdą ważniejszą sprawą, ma bowiem doskonale rozumieć ludzkie sprawy i zanosić nasze modlitwy prosto do Boga. Ma także wgląd w nasza karmę i potrafić dokonywać „zmian” w niej, oczyszczając nas z przewinień gdy rzeczywiście jest to konieczne a my wykazujemy dostateczną skruchę.

Aniołowie urodzeniowi (według współczesnego systemu) podlegli Archaniołowi i emanacji sefiry:

Dni władania danego Anioła: Imię Anioła

Znak zodiaku,
którym włada:

od dnia: do dnia:
21 marca 25 marca VAHAVIAH baran
26 marca 30 marca YELAYEL baran
31 marca 4 kwietnia SAITEL baran
5 kwietnia 9 kwietnia OLMIAH baran
10 kwietnia 14 kweitnia MAHASHIAH baran
15 kwietnia 20 kwietnia LELAHEL baran
21 kwietnia 25 kwietnia AKAIAH byk
26 kwietnia 30 kwietnia KEHETHEL byk

Kadzidło wzmacniające działanie świecy i niosące nasze prośby do wyższych poziomów to: mastyks.

Metatron

Uwagi
Ze względu na specyfikę języka hebrajskiego, zapis imion w alfabecie łacińskim może zmieniać się zależnie od źródła. Nie zmienia to faktu, że transkrypcja podana jest w celu szybkiego odnalezienia Anioła władającego określonym fragmentem zodiaku i pomimo oczywistych różnic, zapis hebrajki jaki podajemy jest niezmienny od setek lat. Proszę pamiętać dodatkowo, że powyższy system, który prezentujemy jest najczęściej używany współcześnie. Dawne obliczenia przemieszczają Anioły o 4 znaki zodiaku i Aniołowie znaku barana stają się Aniołami lwa, byka - panny, bliźniąt -wagi, raka - skorpiona...itd. Proponowane daty odnoszą się do ogólnego ujęcia tematu, należy pamiętać, że każdy z Aniołów zawiaduje 5o zodiaku i dokładna analiza horoskopu wraz z godziną potrafi wskazać ewentualne rozbieżności i uściślić imię naszego anielskiego opiekuna.
Po szczegółowy opis odsyłamy do naszej publikacji "Malach - Posłaniec".

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl