Magiczne mieszanki zapachów wpływające na nasz nastrój,
energetykę i otoczenie.

Kolejna odsłona magii zapachu, która fascynuje nas od dziecka!

Gdy w Cedrowych Wzgórzach pokusiliśmy się parę lat temu aby stworzyć pierwszy "zapach", postanowiliśmy odtworzyć ponad 100-letni przepis na Wodę Florydę - amerykański odpowiednik europejskiej Wody Kolońskiej. Wraz z nią powstały perfumy VanVan.
Mimo, że buteleczka ewoluowała już kilkukrotnie - zapach niezmienny pozostaje od lat. Jedynie co jakiś czas doskonalimy recepturę, zmieniając ją nieznacznie.
Perfumy z rodziny Hoodoo były pierwszymi perfumami w cedrowym sklepie. Potem przyszła pora na kabalistyczne zapachy - Wezwanie Czterech, przywołuje Archanioły, strażników stron świata i żywioły, a Boskie Źródło (zwane wciąż przez nas Drzewem Sefirotów) pomaga nawiązać kontakt ze wszechświatem pełnym boskich Posłańców - Aniołów i Archaniołów.
Powstała też mieszanka w hołdzie 3 świętym drzewom - 3 kultur - 3 kontynentów - Sandałowiec, Cedr i Palo Santo, czyli 3 Driady.
Czakralne mgiełki (zawartość olejków poniżej 2%, w naszych perfumach ilość olejków waha się pomiędzy 10 a 25 %). To niezwykle połączenie olejków z wibracyjnymi ekstraktami z kryształów, kwiatów, minerałów, esencji Dr. Bacha wytwarzanymi wg jego oryginalnych wskazówek.
To nie tylko "zapachowa mgiełka". Produkt ten "wibruje" częstotliwościami naszych subtelnych ciał energetycznych. Tutaj już kończy się działanie magiczne i aromaterapeutyczne, a odnajdujemy dodatkowe plany energetyczne wpływające na naszą dusze i emocje. To dodatkowy "pęk kluczy" do wykorzystania w codziennym życiu, aby otworzyć drzwi swoich pragnień i marzeń.

Stworzyliśmy perfumy w kremie - magiczną "Maść Czarownic" o zawartości olejków sięgającej blisko 50% (!) dlatego używaj tylko w małych ilościach. Powstały pionierskie 4 Żywioły - Ziemia (do załatwienia spraw materialnych, bezpieczeństwa i magii obfitości), Woda (do załatwienia spraw emocjonalnych, miłości, relacji i związków), Ogień (do załatwienia spraw opieszałości, braku energii, a także seksu i motywacji), oraz Powietrze (do załatwienia spraw komunikacji międzyludzkich, komunikowania się z różnymi energiami, reklamy, handlu, dla tych co pracują głosem).
Wciąż rozwijamy się i szukamy nowych pomysłów, przepisów i zapachów.


Zapraszamy do działu pachnącego cedrem, różą, tuberozą i olibanum.

Gabriel

Hoyt's - perfumy magiczne Hoyt's - perfumy magiczne
Cena: 84,00 zł
zobacz więcej
CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.
Węgielki trybularzowe
Węgielki trybularzowe
8,50 zł
szt.
Biała Szałwia
Biała Szałwia
21,00 zł
szt.
Olejek Magnetyczny
Olejek Magnetyczny
30,00 zł
szt.
świeca "Abramelina"
świeca "Abramelina"
37,00 zł
szt.
Olejek Odwrócenia - Reversing
Olejek Odwrócenia - Reversing
25,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl