Magiczne mieszanki zapachów wpływające na nasz nastrój,
energetykę i otoczenie.

Kolejna odsłona magii zapachu, która fascynuje nas od dziecka!

Gdy w Cedrowych Wzgórzach pokusiliśmy się parę lat temu aby stworzyć pierwszy "zapach", postanowiliśmy odtworzyć ponad 100-letni przepis na Wodę Florydę - amerykański odpowiednik europejskiej Wody Kolońskiej. Wraz z nią powstały perfumy VanVan.
Mimo, że buteleczka ewoluowała już kilkukrotnie - zapach niezmienny pozostaje od lat. Jedynie co jakiś czas doskonalimy recepturę, zmieniając ją nieznacznie.
Perfumy z rodziny Hoodoo były pierwszymi perfumami w cedrowym sklepie. Potem przyszła pora na kabalistyczne zapachy - Wezwanie Czterech, przywołuje Archanioły, strażników stron świata i żywioły, a Boskie Źródło (zwane wciąż przez nas Drzewem Sefirotów) pomaga nawiązać kontakt ze wszechświatem pełnym boskich Posłańców - Aniołów i Archaniołów.
Powstała też mieszanka w hołdzie 3 świętym drzewom - 3 kultur - 3 kontynentów - Sandałowiec, Cedr i Palo Santo, czyli 3 Driady.
Czakralne mgiełki (zawartość olejków poniżej 2%, w naszych perfumach ilość olejków waha się pomiędzy 10 a 25 %). To niezwykle połączenie olejków z wibracyjnymi ekstraktami z kryształów, kwiatów, minerałów, esencji Dr. Bacha wytwarzanymi wg jego oryginalnych wskazówek.
To nie tylko "zapachowa mgiełka". Produkt ten "wibruje" częstotliwościami naszych subtelnych ciał energetycznych. Tutaj już kończy się działanie magiczne i aromaterapeutyczne, a odnajdujemy dodatkowe plany energetyczne wpływające na naszą dusze i emocje. To dodatkowy "pęk kluczy" do wykorzystania w codziennym życiu, aby otworzyć drzwi swoich pragnień i marzeń.

Stworzyliśmy perfumy w kremie - magiczną "Maść Czarownic" o zawartości olejków sięgającej blisko 50% (!) dlatego używaj tylko w małych ilościach. Powstały pionierskie 4 Żywioły - Ziemia (do załatwienia spraw materialnych, bezpieczeństwa i magii obfitości), Woda (do załatwienia spraw emocjonalnych, miłości, relacji i związków), Ogień (do załatwienia spraw opieszałości, braku energii, a także seksu i motywacji), oraz Powietrze (do załatwienia spraw komunikacji międzyludzkich, komunikowania się z różnymi energiami, reklamy, handlu, dla tych co pracują głosem).
Wciąż rozwijamy się i szukamy nowych pomysłów, przepisów i zapachów.


Zapraszamy do działu pachnącego cedrem, różą, tuberozą i olibanum.

Gabriel

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
LITHA - sabatowa świeca konsekrowana
LITHA - sabatowa świeca konsekrowana
60,00 zł
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Palo Santo z Ekwadrou
Palo Santo z Ekwadrou
30,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.
3 Pieczęć Wenus - miłość
3 Pieczęć Wenus - miłość
8,40 zł
szt.
MALACH - Posłaniec
MALACH - Posłaniec
87,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl