Kiedy magia niska i Hoodoo spotykają się z magią wysoką – kabalistyczną, owocują Uświęcającymi Mgłami Anielskimi.

Jedna z wielkich matek Hoodoo Maria Leveau opracowała „magiczna wodę”, która czasem jest nazywana na jej cześć. Woda ta składa się z 5 różnych wód. To ten pomysł stał się podstawą naszych mgieł.

Każda mgła zawiera po pierwsze wodę ze śniegu – naturalnie skrystalizowanej wody pochodzącej z nieba. Druga jest woda z ziemi, źródlana wydobyta z głębin Matki Ziemi. Trzecią wodą jest woda oceniacza, naturalnie słona – źródło życia. Czwartą jest woda „Matki” – święcona w klasztorze na Jasnej Górze, kolejną woda „Ojca” – święcona w Bazylice Świętego Piotra z Watykanu, który tradycyjnie dzierży klucze do nieba, piekła i ziemi.

Wszystkie te święte wody stały się podstawą naszej mgły. Utrwaliliśmy je alkoholem zbożowym, który składa się często w ofierze istotom duchowym, wzbogaciliśmy esencjami z kryształów takimi jak diamenty, szafiry czy szmaragdy – adekwatnie dla określonych Aniołów. Na koniec aktywowaliśmy dodając złoto koloidalne do każdej butelki.
Aby obniżyć ich wagę i nadać poręczną, wręcz podróżną formę zamknęliśmy płyny w butelkach z ciemnego, wytrzymałego plastiku. Każda z butelek jest opatrzona pieczęciom anielską która dodatkowo wzmacnia jej zawartość.
Domieszaliśmy również esencje zapachowych – wibracyjnie zgodne z poszczególnymi aniołami, sefirotami, planetami i intencjami.
Dzięki temu uzyskaliśmy nic nie sugerujący „odświeżacz” który możecie zastosować w biurze, miejscu pracy, sklepie, domu czy każdym innym miejscu w którym przebywacie – tworząc jednocześnie silną błogosławiąca aurę.
Działanie atomizera opiera się na oczyszczaniu i neutralizowaniu niskich energii, błogosławieniu przestrzeni, ładowaniu wysokimi wibracjami i przyciąganiu określonych rzeczy do naszego życia. Dodatkowo atomizery posiadają atrakcyjne zapachy, nawiązujące do roślin, kwiatów i perfum…dla osoby z zewnątrz, użycie takiego atomizera niewiele będzie się różniło od użycia zwykłej mgiełki zapachowej.
Można używać go dowolną ilość razy, zawsze kiedy najdzie nas taka potrzeba.

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
LITHA - sabatowa świeca konsekrowana
LITHA - sabatowa świeca konsekrowana
60,00 zł
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Palo Santo z Ekwadrou
Palo Santo z Ekwadrou
30,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.
3 Pieczęć Wenus - miłość
3 Pieczęć Wenus - miłość
8,40 zł
szt.
MALACH - Posłaniec
MALACH - Posłaniec
87,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl