Przez wiele lat naszej pracy gromadziliśmy wiedzę z zakresu wielu dziedzin. Jedną z takich dziedzin - poznawanych i rozwijanych jest angelologia.
Przez lata temat ten ewoluował. Wpierw pojawiły się świece 4 Archaniołów - Gabriela, Uriela, Rafaela i Michaela.
Potem 10 Archaniołów Drzewa Sefirotów. Wraz z nimi mgły anielskie i kadzidła. Po czasie zostały świece Archanielskie w obecnej formie, jaka jest na sklepie. Zmieniły się jednak barwy, które obecnie związane są z kabalistycznym drzewem Życia, a proporcja pomiędzy jedyną barwą a drugą nawiązuje do złotej proporcji.
W tym roku (2019) wydaliśmy książkę MALACH - Posłaniec, publikację dotyczącą właśnie 72 Aniołów urodzeniowych, ich pieczęci i sposobu komunikacji z nimi.
Niedawno odkryliśmy ludzi - podobnie jak my - pracujących autorskimi metodami, na bazie dawnych odkryć i badań, zgłębiając tajemnice Wszechświata. Tworzą oni esencje z kryształów, podczas modlitw i medytacji, łącząc wszystko z esencjami kwiatów. Postanowiliśmy pilotażowo dołączyć ofertę ich produktów do naszego sklepu i tym samy stworzyć osobną "zakładkę" w której się właśnie znajdujesz a która poświęcona jest anielskim posłannikom, wibracjom i Anielskiemu Światu. Jeśli też jest Ci on bliski - zapraszamy :-) 

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
Szybkie pieniądze - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
Świeca ołtarzowa z pentagramem
Świeca ołtarzowa z pentagramem
30,00 zł
szt.
Exodus - biała świeca
Exodus - biała świeca
60,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl