DEPARTAMENT MAGII


 

Dla Koneserów, Poszukiwaczy Prawdy, zgłębiających Pradawną Sztukę, doceniających wykwintnie składniki, oraz rzemiosło i kunszt twórców niecodziennych przedmiotów w zgodzie z tradycją. To miejsce to nasza świątynia Wysokiej Magii pełna rzadkich składników swym rodowodem sięgających Babilonii.

Pracuj z materiałami jak Twoi poprzednicy – wielcy Magowie, sięgaj po dziewiczy pergamin, Smoczą krew, Bdellium, Nard, Labdanum, Storax czy Styrax – Ty wybierasz. Pisma starożytnych mędrców, filozofów, mnichów i uczonych. Od magii babilońskie, egipskiej, biblijne przepisy, średniowieczne grimoire po Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku i wiedze jaką skrywa Thelema. Kadzidło Tetragammaton, Kyphi, Ketoreth, karty tarota i dedykowane im wonności, magiczne kwadraty, 72 anioły i kabalistyczne Archanioły Drzewa Sefirotów. Geniusze i Inteligencje Planet, Władcy Geomatyczni, Duchy Olimpijskie i przyległe im legiony i zastępy. Heinrich Cornelius Agrippa, Aleister Crowley, Samuel MacGregor-Mathers, Eliphas Lévi, Israel Regardie – jeśli nazwiska brzmią znajomo, zapewne znajdziesz tutaj materiały z którymi właśnie oni pracowali.

Przykładamy wszelkich starań, aby zadbać o autentyczność składników, dlatego możemy pochwalić się unikatową ich kolekcją. Odlewany świece, ucieramy kadzidła i mieszamy oleje zgodnie z Kosmosem, układami planet i godzinami planetarnymi – wszystko to dzięki wiedzy zdobywanej latami, ponieważ to co udostępniamy wpierw sprowadziliśmy i uczyniliśmy dla siebie. Teraz dzielimy się tym z Tobą.

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
Klienci do mnie - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
Korona sukcesu - Triada - Edycja 2019
21,60 zł
szt.
3 Pieczęć Wenus - miłość
3 Pieczęć Wenus - miłość
8,40 zł
szt.
MALACH - Posłaniec
MALACH - Posłaniec
87,00 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl