Magnetyt - żywy kamień - przyciąganie: bogactwo, miłośc, kochanek, praca, zdrowie, szczęście...

Dostępność: średnia ilość
Cena: 33,00 zł 33.00


ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Jeśli spojrzymy na chemię tego minerału mamy do czynienia z rudą żelaza...nic niezwykłego, gdyby...gdyby nie posiadał naturalnych właściwości magnetycznych! Wiele lat szukaliśmy tego minerału, niby taki "prosty" - żelaziak magnetyczny, a jednak sprawiał nam wiele trudności...ale i radości kiedy w końcu go zdobyliśmy!
Z pozoru szary, lekko błyszczący kryje w sobie niezwykłą moc! Ten dziwny kamień od wieków musiał być uważany za święty, gdyż w tajemniczy sposób potrafił przyciągnąć do siebie drugi podobny kamień! Zapewne dlatego już starożytni Rzymianie używali go do czarów miłosnych i aby zachować wierność w związku.

To jeden z niewielu minerałów posiadających fizycznie widzialne moce - zapewne kolejnym był krzemień i jemu podobne. Ale o ile krzemień skrzył się uderzony - magnetyt został obdarzony boską, niewidzialną mocą przyciągania, dlatego do dziś dzień, ten niezwykły kamień uważa się za żywy i pełen boskiej mocy.

Najprościej ujmując kwestię pracy z magnetytem:
Magnetyt "uczy się" się tego co pragniemy przyciągnąć - tresuje się go :-) chociaż osobiście nie lubimy tej nazwy.
Tresura/nauka przebiega poprzez skąpanie go w dobrym alkoholu, typu whisky i po wyschnięciu - namaszczeniu go wybranym olejkiem (pieniądze, miłość, szczęście...lub dowolnie innym). Czasami pomija się kwestię olejku, ale dzięki niemu - można bardziej "oswoić" magnetyt. Jeśli nie możemy zdecydować się na olejek - Abramelin, lub olej magnetyczny będzie najlepszy gdyż wzmocni moc magnetytu.
Tak "wykąpany" i namaszczony kamień kładziemy na zdjęciu, nazwie, opisie lub symbolu pożądania i delikatnie karmimy piaskiem magnetycznym.

Tak jak magnetyt "rośnie" tak my zbliżamy się do upragnionego celu.

Specjalną wersją są tak zwane "pary magnetytów" - specjalnie dobrane dwa kamienie, które pasują do siebie nie tylko biegunami magnetycznymi ale także kształtem. Te "pary" są wyjątkowe do pracy magicznej dotyczącej związków, małżeństw i przyciągania "drugiej połówki"! Zależnie od sytuacji kamienie można nazywać, karmić, zbliżać do siebie, lub po nazwaniu i złączeniu - podzielić pomiędzy parę ludzi, aby bez względu na czas, przestrzeń i okoliczności zawsze się przyciągali i wracali do siebie!

Duże magnetyt służ ochronie i pomocy w dużych i trudnych sprawach, firmach i rodzinach.
Natomiast małe magnetyty, tak zwany żwir wzmocnią każdy olej magiczny, mieszankę, worek mojo i czar!

Oto kilka przykładów użycia magnetytów:

Aby przyciągnąć dowolną sprawę, rzecz, osobę
Zapisz swoje życzenie na papierze petycyjnym i podpisz. Umieść zdjęcie, rysunek, opis pożądanej rzeczy na czystym talerzu, namaść rogi i środek olejem magnetycznym lub podobnym, umieść na środku magnetyt i posypując go piaskiem magnetycznym mów: „Magnetycie, jak ja karmię Ciebie, tak Ty nakarm mnie”. Gdy spełni się Twoje życzenie zakop wszystko blisko domu.

Aby zachować wierność gdy następuje rozłąka
Weź dwa pasujące do siebie kamienie (pasują biegunami i powierzchnią - to tzw. para) i nazwij jeden imieniem swoim, drugi imieniem partnera, namaść olejkiem miłości, posyp obficie piaskiem i połącz. Powiedz: „Tak jak złączone są te kamienie, tak i my połączeni jesteśmy”. Rozłącz kamienie, mów: „Nawet daleko - przyciągać siebie będziemy” . Schowaj każdy do osobnego czerwonego woreczka aby każda z osób miała swój podczas rozłąki. Po powrocie połącz kamienie i nakarm olejem miłości i piaskiem dziękując za pomoc.

Aby spotęgować każdy czar i worek mojo
Dodaj kawałek magnetytu do dowolnego mojo, mieszanki, oleju lub czaru.

Należy pamiętać, że kamienie są naturalne - różnią się kształtem, nieco wagą, co czyni je tylko wyjątkowymi. Nie sposób znaleźć dwóch podobnych, dlatego otrzymany egzemplarz traktuj z szacunkiem. 
Pomimo wielu trudności udało nam się odnaleźć wyjątkowe egzemplarze o dużej mocy magnetycznej i magicznej. W sklepie dostępne są jedynie wyselekcjonowane - "silne" egzemplarze. Nie jest to forma "kryształów" dostępnych jako egzemplarze kolekcjonerskie. Egzemplarze w formie dwóch połączonych piramid nie posiadają właściwości magnetycznych pomimo, że noszą tę samą nazwę (magnetyt) i jest to ten sam związek chemiczny (minerał).

Jeśli chcesz wybrać egzemplarz - zapraszamy do naszego biura (prosimy tylko o wcześniejszy telefon, alby się umówić). W biurze możesz zobaczyć różne rudy, jakie sprowadziliśmy. Poprzednia ruda, pomimo swoich właściwości magnetycznych - jest nieporównywalnie słabsza od obecnych egzemplarzy na sklepie. Dlatego dopiero teraz, pojawiają się w sprzedaży. Jeśli jednak interesuje Cię mimo wszystko nawet słabszy magnetycznie magnetyt - jest także dostępny w korzystnej cenie - wystarczy się z nami skontaktować! I chociaż ich magnetyczna siła nie jest wprost proporcjonalne do mocy magicznej, są to niezwykłe i efektowne kamienie. Dlatego nawet te słabsze - zadziałają w Twoich miksturach!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

20 marca 2019

Działa!! Niesamowite, wzięłam magnetyt na to żeby przyciągał pieniądze i od tamtej pory jest ich coraz więcej. Idąc ulica znajduje je po drodze, w restauracji leżą pod stolikiem, w pracy same bonusy. Jeśli się dogadacie ze swoim magnetytem i będziecie z nim rozmawiać i go karmić to się wam odwdzięczy! Polecam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl