Wibracyjne Esencje Anielskie z kryształów, kwiatów - tworzone w zgodzie z Wyższymi Istotami.

Dwadzieścia, stworzonych z pasją i oddaniem, mikstur to most łączący nas z boskim światem anielskim. Użycie ich sprawia, że otocza nas anielskie światło i wyższe energie. Wysoko wibracyjne składniki Esencji Anielskich sprawiają, że w naszym życiu pojawia się spokój, harmonia i pozytywne energie. Esencje pozwalają również zajrzeć w głąb siebie, dokonać wewnętrznej transformacji i połączyć się z wyższą świadomością.

Sam producent, o swoim produkcie, pisze tak:
„Ten wyjątkowy zestaw esencji powstał na prośbę samych Aniołów, które chciały mieć narzędzie, dzięki któremu będą mogły wprowadzić więcej światła do naszego, ludzkiego, świata. Każdy Anioł wyjaśnił dokładnie jak częstotliwość wibracji wybranych przez nich kwiatów (oraz swojej indywidualnej energii dodanej podczas procesu tworzenia esencji) może wpłynąć pozytywnie na ludzkość. Anioły obiecały również, że pomogą każdemu kto wezwie ich i poprosi o pomoc. Anioły żyją wśród nas, lecz z racji wyższej wibracji niż nasza nie jesteśmy w stanie ich dostrzec. Użycie Esencji Anielskiej podnosi częstotliwość naszych wibracji, dzięki temu jesteśmy w stanie skontaktować się z naszym Aniołem Stróżem, jak i innymi, których pomocy potrzebujemy.

Jak używać Esencji Anielskich? Weź cztery krople esencji i wezwij Anioła, który ma stawić się by Ci pomóc. Skup się na swoich potrzebach i na anielskim pomocniku. Poczuj jak zmienia się twoja świadomość i jak wkraczasz w inne wymiary."

 

Jak zaleca się używać esencji?

Weź cztery krople na język bezpośrednio z butelki (pipety) od jednego do czterech razy dziennie. Dokończ całą butelkę, a następnie sprawdź, czy potrzebna jest większa ilość tej lub innej kombinacji. Najlepiej przyjmować przed jedzeniem. Możliwe jest także delikatne wcieranie w określone miejsca, jak na przykład stopy, dłonie, czy czubek głowy.

 

Każda butelka została zabezpieczona przez producenta foliowym opakowaniem (termokurczliwym) co gwarantuje, że zawartość jest oryginalnie zapakowana.

Żadna z butelek nie zawiera wewnątrz kwiatów ani minerałów, jedynie wibracyjną częstotliwość określonych składników. Zawartość pozbawiona określonego zapachu, prócz lekkiego zapachu brandy.

 

UWAGA: Esencje Anielskie stanowią ciekawostkę kulturową i kolekcjonerską. Nie są lekarstwem w tradycyjnym tego słowa znaczeniu i nie zastąpią pomocy specjalisty, lekarza czy terapeuty. Esencje należy przechowywać w zacienionym miejscu, z daleka od dzieci i urządzeń elektrycznych.

CEDROWE HITY!
Te produkty najszybciej znikają z naszych półek! Sprawdź dlaczego!
Kronika Świateł 2020 - PRZEDSPRZEDAŻ
Kronika Świateł 2020 - PRZEDSPRZEDAŻ
195,00 zł 175,00 zł
szt.
Biała Szałwia
Biała Szałwia
19,20 zł
szt.
Palo Santo z Ekwadrou
Palo Santo z Ekwadrou
30,00 zł
Świece cerkiewne
Świece cerkiewne
7,20 zł
szt.
Ocet 4 złodziei
Ocet 4 złodziei
30,00 zł
szt.
Olej Magnetyczny
Olej Magnetyczny
28,80 zł
szt.

Cedrowe Wzgórza - Sklep magiczny i Pracownia Sztuki Ezoterycznej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl